[]

Excel'den Androide'e

selamlar ahali,
excel'de yapmış olduğumuz bol formüllü 1 yada daha fazla dosyayı android tabanlı sistemlerde çalıştıracak program yazılabilir mi?
yazılabilir ise ne kadar zaman alır? ne kadar fiyatlandırılır?
teşekkürler...

edit: formüller 4 işlem içermektedir.

 
excel app'ı bu işi görüyor sanki.
formülleri de destekliyor.

  • rhan  (12.03.19 23:51:26) 
yapılmışı var?

play.google.com

play.google.com
  • argent dawn  (13.03.19 00:20:59) 
@rhan ve @argent dawn ilginize teşekkürler ama excel olmasını istemiyorum.
istiyorum ki 5x3 = 15 yerine 5'e basınca direk 15 yazsın , bunu da kimse görmesin.

  • pccopath  (13.03.19 01:15:27) 
Excelde yazdığın formüllerin daha kallavisini java, dart gibi androide app yazabileceğin tüm dillerde yapabilirsin. Oradaki formülleri başka bir dile çeviremezsin syntaxları farklı onun için de bir kütüphane yazman lazım.


  • bir peynir kutusu kibrit  (13.03.19 07:49:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.