Bir Kişiyi Hayatınızdan Çıkarma Kriterleriniz Nelerdir?

Bir liste oluşturacağım, kendi koyduğum kriterler:

-temizliğine dikkat etmemesi
-çok küfür etmesi
-sorumsuz ve tembel olması, gibi.

Şimdi sizlerin görüşlerinizi de bilmek istiyorum.

Canımı sıkması.
Keyif alamamak
Fayda çıkar gözetmesi
Uğraşmaktan yorulmuş olmam

Şimdilik aklıma bunlar geliyor
  • fıytfıyt  (12.03.19 14:26:58)
Bariz yalanlar söylemesi
Dengesiz hareketler
Enerjimi emerek sürekli modumu düşürmesi
Çok fazla dedikodu yapması
Hayatım hakkında haddine düşmeyen yorumlar ve yargılamalar yapması
  • principlei  (12.03.19 14:32:53)
@wrb 3’te 2 yapmışım.

Benim kriterler

-çıkarcı olması, halk aradında çakal da denir.
-yalan, aldatma etc.
-herhangi bir konuda sürekli olumsuz olması. Özellikle olumsuz yargı dağıtması.
  • bazenuyur  (12.03.19 14:33:07)
Vefasız olması

  • photo85  (12.03.19 14:44:43)
-sürekli bahane üretip sorumluluklarından kaçması, bunun sonucunda da ne zaman bir araya gelsek mağdur edebiyatı yapması
-negatif enerji, negatif bakış açısı
-vicdandan ve empatiden uzak, bencil bir bakış açısı
-ırkçı, homofobik, eril, cinsiyetçi v.b. özelliklerden herhangi birini taşıması
-doğaya ve diğer canlılara saygısız olması
-arkadaşlığımızı etkileyen olumsuz yönleriyle ilgili ama ben böyleyim yaeee, biliyorsunuz beni deyip kabul görmeyi beklemesi
  • Phoebe  (12.03.19 18:34:14 ~ 18:34:43)
Keyfimi kaçırması, modumu düşürmesi, beni üzmesi.

  • i m cool with that  (12.03.19 18:41:08)
bana birşey katamayacak olması

  • firemanjonny  (12.03.19 18:53:39)
- çıkarcı olması
- faşist olması
- farklı fikirlere ve yaşam biçimlerine saygısızlık yapması
- bencil olması
- hayvansever olmaması
  • avarel dalton  (12.03.19 19:14:48)
kurban kompleksi. asla sorumluluk kabul etmeyip surekli birilerini suclamasi.

bunun disinda yargi dagitan insanlari sevmem. kismen ben de oyleyim ve degismeye calisiyorum. yargi dagitmaktan kastim su: bu kisilerin yanindayken her hareketinizin sorgulandigini ve degerlendirildigini hissedersiniz cunku surekli olarak bu konuda fikir beyan ederler. kapiyi acisima bile dikkat kesilip bunu olumlu ya da olumsuz degerlendirecek biriyle uc dakika dahi gecirmek istemem.

boyle boyle yalniz kaldik, herkese kulp taktik, orasi ayri tabii.
  • der meister  (12.03.19 19:31:40)
-Feminazi olmasi.

-Surekli dusuk mod, bunalim - takilmasi.

-her halta bilenen, cabuk sinirlenen tiplerden olmasi.

-Alingan olmasi, her an her seye alinabilecek olmasi, yanında sarf ettigim her kelimeye ayri ayri dikkat etmen gerekmesi.

Bu gibi birkac sey disinda bir cok kriteri esnettim zamanla.
  • stavro  (12.03.19 21:10:59)
Sabit fikirli olmasi, bencil olmasi, her şeyden şüphe etmesi, vefasız olması

  • stejerners  (12.03.19 21:13:55)
İnstagram kullanması

  • eazy  (12.03.19 21:15:02)
herkesi her şeyi yargılayan insanlar
yalancılar

sanırım diğer tüm olumsuzlukları bir şekilde tolere edebiliyorum
  • sagittal  (12.03.19 21:20:09)
2 tane var.

- bana guvenmemesi.
- fazla baskin ve kontrolcu olmasi.
  • Leonardo~Da~Vinci  (12.03.19 21:31:08)
Seküler akla sahip olmayan, laik anlayışı benimsememiş hiç kimseyle anlaşamadım bu zamana kadar. Hep bir falsoları oldu malesef. Çok çok yakınlarımı çıkardım hayatımdan.

  • heidi'nin dedesi  (12.03.19 21:59:33)
bencil olması, gösterdiğim sevgi ve ilgiyi görememem.
Sabit fikirli olması, şiddet eğilimi, küfür, alkol ve iddia gibi eylemlerin sürekli alışkanlığa dönmesi.

  • damla sakızlı dondurma  (12.03.19 22:22:38 ~ 22:49:10)
bencil, sevgisiz, ilgisiz, tembel, düşüncesiz ve kaba olması

  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.03.19 22:44:04)
"mış" gibi yapanlar.
özellikle de beni anlamamalarına rağmen sırf kendi çıkarları için anlıyormuş ve arkamdaymış gibi davrananlar. ne kadar seversem seveyim siliyorum bunu fark ettiğim an.

  • harekatamiri  (14.03.19 15:36:47)
-huzursuz etmesi
-asla aklıma gelmeyen şeyler konusunda benden şüphelenmesi / güven problemi
-duygusal anlamda gel-gitler yaşaması
-kendi başına mutlu olamaması
-herhangi bir şeye ciddi seviyede bağımlılık (sigara,alkol,madde,anne, eş dost her şey olabilir)
-afedersiniz söylenen şeyi götünden anlaması

yorlamam bu kadar.
  • melina  (18.03.19 00:29:41)