hangi oyunu seçerdiniz?

Middle Earth: Shadow of Mordor
store.steampowered.com

Mad Max
store.steampowered.com

Tomb Raider
store.steampowered.com

mad max'e meyilliyim ama bilemedim.

Shadow of Mordor kesinlikle.

  • synthetic a priori  (10.03.19 22:25:57)
mordor +1

aralarında en iyisi o gerçekten. combat sistemi falan eğlenceli ortam güzel çeşitlilik de idare eder. 20-30 saat hapis eder en az.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.03.19 22:27:44)
Mordor + 1

  • twelfth  (10.03.19 22:41:10)
mordor.

  • annesütü  (10.03.19 22:49:39)
3ünü de oynadım, akıcılık açısından mordor uzun süreli oynanabilir.
mad max görevleri tekrar ediyor, sıkmaya başlıyor bir süre sonra.
tom raider karıştır, bir şeyler bul, silah güçlendir şeklinde ben beğenmedim fazla. ama oynanabilir.
  • rhan  (10.03.19 23:13:01)
Mordor +1

Dövüş sistemi gerçekten insana hırs yaptırıyor. Sıkılınca gidip kalabalık bi Uruk sürüsüne dalıp kurtlarınızı döküyorsunuz. Bayağı bi idare eder.

İkinci tercih edeceğim oyun da Tomb Raider olurdu.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (11.03.19 03:52:34)
Tomb Raider

  • kablelvuku  (11.03.19 08:34:57)
mad max kontroller falan baya can sıkıcı, sürekli aynı tarz görevler, open world gibi ama aşırı lineer, dünya ile etkileşim çok az, hikayesi de pek sarmıyor. ha ama inat edip baya bir achievement kasıp bitirmiştim. 50/100

mordor sizi daha çok oyalar. en azından oyun tarzı daha eğlenceli, kontroller vs. ancak onlarca benzer görev var tabi bunda da, hikayesi de ortalama. 65/100

tomb raider ps üzerinde bitirmiştim. pc'den farkı var mı bilmiyorum ama baya eğlenmiştim oynarken. diğer iki oyun gibi bunda da fazla özgürlüğümüz yok ama daha kaliteli vakit geçirtiyor. 75/100
  • givemesomesubstance  (11.03.19 08:47:29)