Üsküdar taraflarında kafe-restoran önerisi

Kız arkadaşımla gideceğiz, üst taraflarda değil de denize yakın olursa veya mekan denizi görürse daha güzel olur. Direkt restoran değil de kafe-restoran karışımı bir yer daha iyi olur. Teşekkür ederim

salacağa doğru yürürsen yani kiz kulesi gayet güzel yerler var caddenin karşı tarafına bak filizler köfteciside iyidir

  • baknedicem  (10.03.19 04:35:56 ~ 04:36:37)
salacakta kafe 5. cadde diye bir yer var bir kaç defa toplu organizasyon yaptık hoşuma gitmişti yemekleri falan. onun hemen sağında solunda da simit sarayı, filizler falan daha bir sürü yer mevcut. iskelenin oradaki mekanlar o kadar hoşuma gitmiyor benim.

  • hadsafhada  (10.03.19 10:11:39)
kadim var. orası da fena değil. denizi görebilmek için terasına ya da cam kenarına geçmeniz gerekiyor amma velakin

  • washe  (10.03.19 11:17:20)
trend 216
tam merkezde
hem nezih
hem pahalı değil
hem lezzetli
hem manzaralı
  • 2 tostos turan  (10.03.19 12:28:16)