[]

Shameless

Aşağıda bi duyurudan esinlenerek soruyorum. ben bıraktım shameless’i bi sure once. İyice bozdu demişler. Ne bozuldu tam olarak. Spoiler verebilirsiniz.
 
çocuklar büyüdü herkes bir yana dağıldı. asıl mesele biraz orada sanki.


  • kljgslsdkjsd  (09.03.19 02:39:56) 
Fiona 1 gecede evlendi sonra onu aldatti. Aldattigi kisi de serefsizdi dugun gunu ogrendi uyusturucuya devam ettigini evlenemediler gelinlikle sokakta kaldi felan.

Lip okuldan atildi, salak bir kiza asik oldu sonra ondan da vazgecti.

Ian eskiden kiz olan sonra ameliyatla erkek olan ama yine de erkeklerle yatan biriyle birlikteydi en son yapay penis muhabbetleri donuyordu. Zaten Ian zıvanadan baya cikmisti gaylik konusunu dinle pekistirdiler Hz.İsa'yı konu edindiler ve bence cok uçtaydı o sahneler.

Debbie hala ayni Debbie yani yolda gorsem bogmaya kalkarim.

Frank son sezon iyi baba rolune girdi ve cok sıkıcıydı.

Bi adam gibi adam Carl var hani izlersem bi tek onun guzel hatrina izlerim.

Zaten Fiona ve Ian diziden ayrilacaklarmis.

Sanirim bu kadar spoiler yeter.
  • Seriusestquamcogitas  (09.03.19 03:32:05) 
Diziyi sürükleyen sadece kev- v ikilisi kaldı. Artık bircok bölümü kev'in hatrına izliyorum diyebilirim.

@kljgslsdkjs'in dediği gibi herkes büyüdü gözümüzün önünde, bir yerlere dağıldı. Tıpkı hayat gibi. O yüzden kötü bölümlerinde bile son derece doğal bir dizi. Hayatlarına tanıklık ettiğim insanlarmış gibi izliyorum shameless'i.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (09.03.19 13:21:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.