arkadaşlar modem arıyorum çekim gücü güçlü.

evde bir tane var dbi yazmıyor üstünde. bende yenisini alacagım. 2 tane buldum birisi 2x5 dbi diyo birisi 2x6 dbi diyor. nasıl bunlar çekim gücü? işimi görür mü?

www.asus.com

bunu kullanıyorum. tipine özelliklerine bakınca dersin ki "oo tüm mahalleyi kapsar bu" işte o işler öyle olmuyor. wifi cihazları katı standartlarla sınırlandırılmış durumdalar. o yüzden istediğin ürünü al, çekim güçleri arasındaki fark çok çok az olur. işim gereği 50+ farklı modem vs kullanmış birisi olarak tecrübelerimle de bunu diyorum.

istersen 2x100dbi antenli al. çok ciddi bir değişiklik olmaz. çekimi kötü olan ve çekimi normal olan modem vardır. çekim gücü daha iyi/güçlü olan modem yoktur, normal olandan çok çok az daha iyi olan vardır ancak.
  • washe  (06.03.19 13:33:20)