En Baba Browser??

İE - Chrome - Opera- Safari - Mozilla make your choice!!!

biliyorum benzer duyurular açıldı zaman zaman ama valla üşendim aramaya birde o günden bu güne fikirler deneyimler değişmiş olabileceğinden bakmadım onlara...

chrome tek gecerim ama guvenlik acıgı var dedi bir arkadasım..
safari beni cok yolda bırakmaya basladı..mozilladan da cok sıkılmıstım ama chrome ilac gibi geldi

  • little miss sunshinee  (27.03.10 14:18:06)
zaman zaman problem cikariyor ama safari

  • helenart  (27.03.10 14:19:53)
tamamen önyargısız bir biçimde hepsini denedim. 1-2 yıldır opera kullanıyorum. çok da memnunum. bugüne kadar 1-2 sitede uyumsuzluk gördüm onda da explorer ile hallettim. opera sanki yeni bir internet deneyimi sunuyor kullanıcısına.

  • eyke  (27.03.10 14:26:46)
@eyke

bugün Opera bende de sıçtı anlamadım nedenini.
  • pposeidon_1  (27.03.10 14:28:11)
ben eklenti pesinde kosmayı sevmıyorum, built in geliyor hepsi operada.

  • bryan fury  (27.03.10 14:38:06)
ben de ısrarla firefox diyorum. safari güzel ama windowsta stabil değil sanki cok severek kullandım uzun süre ama.

güvenlik acıgı olayına gelince;

shiftdelete.net
  • rurouni  (27.03.10 15:02:10)
gözüm kapalı chrome diyorum.

  • bagcivan  (27.03.10 15:22:48)
"keşke browser'da şöyle bir özellik olsaydı" dediğim şeylerin %94'ünü yapabildiğim için firefox.

chrome da başladı eklenti desteğine ama şu anda nasıldır bilmiyorum. düzenlemek de zor geliyor şu saatten sonra, 20 civarı eklentim var çünkü. en basit bir alışkanlığı değiştirmek bile kolay olmuyor. mesela chrome'da tab'ı sürükleyip favorilere ekleme olayı yok, ya da tekerleğe basıp scroll yaptıktan sonra bitirmek için tekrar tekere basmak gerekiyor ama ff'te gerekmiyor. bunlar da can sıkıcı geliyor.
  • sanal uyku  (27.03.10 15:40:00)
opera alayina.

  • nawres  (27.03.10 15:44:34)
Dönem dönem hepsini kullanmış biri olarak rahatlıkla Chrome diyebilirim. Hızı ve eklenti desteği ile sorunsuz..

  • oziloz  (27.03.10 16:37:18)
eklentilerinden ve hızından dolayı firefox diyorum...

  • p a t r i o t  (27.03.10 17:44:31)
kendim opera kullanıyorum, firefox kullanayım dedim, opera ya benzemesi içn 30 kendi beğendiğim eklentileri de yükleyince 50 oldu. ve daha yazım denetimi özelliği yoktu
sonra bir de baktım çok eklenti oldu, dedim bunları yedeklemek için febe yükledim. sonra kapattım açtım bir baktım yeni sürüm, kurdum, ve eklenti denetlemesi yapınca eklentilerin %20 si uyumsuz olmuştu. ve o eklentilerin alternatiflerini bulma çabası içerisine girdim.
şurada güncellenmemiş bir forum konusu var, benimde katkım oldu bir bakın tabi opera şu anda 10.51 sürümünde ciddi bir değişim var.
www.chip.com.tr
  • hoot  (27.03.10 22:13:08)
opera'da youtube kastığı için bir arkadaşım firefox'a zorunlu geçiş yapmıştı. ben de chrome'da stream videolarda sorun yaşıyorum ondan firefox kullanıyorum ne kadar ekmek o kadar köfte felsefesiyle işliyo güzel alet vesselam

  • yuto  (28.03.10 00:50:50)
hızlı ve çok sade olsun diyorsanız: chrome
hızlı ama biraz özellikleri olsun derseniz: opera
extension kıralıyım derseniz: firefox
ben bilgisayar kullanmıyorum derseniz: explorer

tercih sırasına göre yazılmıştır
  • tolginho  (28.03.10 13:14:57)