20 lik dişleriniz

ne alemde? Benim üsttekiler arada apse yapıp damağıma değiyordu. Alttakilerin yeri dar olduğunda diğer dişlerin düzenlerini bozabilir diye hepsinin çekimine karar verildi. Üstler gitti, sıra alttakilerde.

Benimkiler çıkmadı henüz ve umarım çıkmaz. Böylelikle kullanılmayan organlar körelir, tezini deneyimlerim belki.

  • Amaranta ursula  (26.02.19 20:23:00)
Benimkiler düz ve tam bir şekilde çıktı. Kullanıyorum kendilerini.

  • desdenova34  (26.02.19 20:25:08)
Hepsini cektirdim. Tek gunde 3 tane hatta bir kez

  • Traveller  (26.02.19 20:25:41)
2+2 çektirdim 2 haftada. ortodontik tedavi de görecektim, rahat etsin diye çekilsin istedi hoca. öyle

  • lata  (26.02.19 20:49:38)
alt sol taraftaki yamuk çıkmıştı, diğer dişleri ittiriyordu, çektirdim. alt sağ içerde duruyor, arada hareketleniyor gibi ama görünürde bişey yok.

üst sağ taraf yarım yamalak çıkıp çürümüş, çektircem. üst sağda tık yok.
  • taurina  (26.02.19 20:52:58)
@Traveller nasıl dayandın? bir tane çektirdikten sonraki 48 saat içinde mahvetti beni. Yiyip içmek zor olmadı mı?

  • mekaniker  (26.02.19 20:53:01)
dördü de gömülüydü. yemek yerken sorun oluşturuyorlardı, ağzımı açıp kapatamıyordum rahatça. dişlerim zaten cok sık ve cenem dar. ikili ikili çektirdim.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (26.02.19 21:41:25)
Yok ya zor olmadi, 20 dk sonra falan buz koydum her iki yana da, tek oturusta kurtulmus oldum.

  • Traveller  (26.02.19 21:50:03)
Alttakiler yamuk çıktığı için alınmasına karar verildi, birini aldırabildim, korkunçtu. Kanca gibi bir köke sahipti ve kıra kıra çıkarmak zorunda kaldı cerrah, böyle bir şey gördüğü için de çok mutlu oldu. Diğerleriyle yaşayabileceğime inanıyorum.

  • limondanhallice  (26.02.19 21:56:59)
Benim 3'ü cekildi biri duruyor.

Birisi cok cetrefilliydi, 1 saatlik dis ameliyati oldum onun yüzünden.
Digerleri daha rahat cekildi ama keske daha erken cektirseymisim.
  • chitosan  (26.02.19 22:06:07)
5 tane var. 1i çıkmadı. 1i çıktı ağrıyor artık çektirmek lazım. Diğer üçü zaten çekildi.

  • kablelvuku  (26.02.19 22:30:38)