[]

yazarlık sorusu

bugün çaylak onay listesinde 9877. sıradaymışım tahminlerinizi alayım, ne zaman çıkarım listeden.
 
en az 1 yıl


  • koela  (26.02.19 18:23:01) 
8 Mart'ta toplu kadın yazar alımı oluyor bazen o olursa iki aya yoksa en az 8 ay.


  • a summer day  (26.02.19 18:34:26) 
8 Mart'ta kadın yazar alımı oluyormuş, profilinde cinsiyeti "kadın" yap diyeceğim; ama belki gay pride kapsamında günün birinde değişik yönelimdekileri de alabilirler yazar olarak. o yüzden "başka" da yapabilirsin. garantisi yok bu özel gün alımının.

en az 1 yıl o yüzden :)
  • dont eat me  (26.02.19 18:38:37) 
ben 18 küsür bindeyim. demek bir kaç bin yıl sonra yazar olabileceğim. müthiş.


  • scudman1  (26.02.19 21:10:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.