[]

Izmir Alsancak civarinda aksam yemegi onerisi

Bu aksam ve yarin buradayim, yemegimi nerede yememi onerirainiz?

Sevdiginiz herhangi bir sey olabilir.


 
çok geniş bir soru, ne tarz istediğin önemli. ama farketmez diyorsun.
burnger var, güzel hamburger yapıyorlar fastfood tarzı bir şey istersen.
la cigale var, bi tık şık bir yer, müzik falan da oluyor ama rezervasyon isteyebilirler.
Ristorante Pizzeria Venedik diye bir yer var, gül sokakta, şık bir yer orası da. yemekler güzel epey, güzel bir pizza ya da makarna yiyebilirsin.
pizza locale var

aklıma gelenler bunlar.
  • veritaslibertas  (25.02.19 18:04:53) 
Kıbrıs şehitlerden tam Bornova sokağının köşesinde harika bir ev yemekleri lokantası var adını hatırlayamadım.


  • zargana75  (25.02.19 18:16:57) 
balmumu lokanta, umami


  • yuvarlanantencereninkapagi  (25.02.19 23:44:15) 
La cigale öneririm


  • cgtysmy  (26.02.19 18:50:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.