[]

Web Tarayıcı Özellik - Eklenti

Sekmeleri tek tek kaydediyoruz ya da iğneliyoruz ama komple tüm pencereyi kaydeden eklenti ya da tarayıcı var mı?

bir pencerede bi konu araştırıyorum ve 30-40 sekmeye ulaşıyorum gün içinde. pencere içindeki tüm sekmeleri tek seferde kaydeden bir şey arıyorum.


 
chrome 'de açık kalıyor.

mesela benim böyle; prntscr.com

Ayarlar> Başlangıç> Kaldığım yerden devam et
  • datnet  (20.02.19 10:28:51 ~ 10:31:14) 
açık kalıyor evet de laptop fazla açık kalınca sekmeleri açması vs çok sorun oluyor.

ben araştırma konusuna göre pencereleri kaydedip daha sonra tekrar ulaşmak istediğimde tek tek sekme açmak yerine tüm pencereyi geri çağırabileyim istiyorum.
  • jugador  (20.02.19 10:39:13) 
@kambek

peki birden fazla kaydedebilme var mı?
  • jugador  (20.02.19 10:41:06) 
  • nahtoderfahrung  (20.02.19 10:53:01) 
onetab belki, bilemedim.


  • denek hayatım  (20.02.19 11:07:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.