[]

Telefon bildirimlerini sonradan görmek

Tam olarak şöyle demek istedim. Mesela whatsapp bildirimi gelmiş, ben telefonda whatsappa girdiğimde görüyorum. Bu internetin bokluğuyla mı alakalı yoksa telefonda mı sıkıntı var, bilemedim.
Tel: 6s 
WhatsApp açtığında üstte bildirim düşmüyorsa arka planda veri kullanımını kapatmış olabilirsin


  • JackDanielSparroww  (12.02.19 15:32:09) 
Baktım açık..


  • hede hodo  (12.02.19 15:41:27) 
- WhatsApp notificationları kapalı olabilir.
- WhatsApp sürümü güncellenmemiş olabilir.
- IOS'in update edilmesi gerekiyor olabilir.
- Arkaplan veri kullanımı kapalı olabilir. (Söylenmiş)
  • monogram  (12.02.19 15:44:48) 
söylenenlerin hiçbiri ile ilgili değilse o zaman operatörünüzden engellenmiş de olabilir. geçen benzer bir şey yaşadı bir tanıdığım kurcalarken farkettim, turkcell'de aile koruması gibi bir şey var, onu aktif etmişler whatsapp bildirimleri gelmiyordu. kapattım düzeldi.


  • veritaslibertas  (12.02.19 15:57:54) 
Whatsappı ek uygulama ile uyku moduna almış olabilirsin


  • kablelvuku  (12.02.19 16:01:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.