Bir kadının en yakın arkadaşı olan erkeğe "aşkım" demesi

Bahsi geçen kişiler aşırı derecede samimi, neredeyse birlikte yatıp kalkan arkadaşlar. Kadın bu adama ağdasını, akıntısını bile anlatıyor. Adam kadına genelde "kanka" derken kadın adama "aşkım, bebeğim" gibi kelimelerle hitap ediyor.

Sizce bu durum ne kadar normal? Arkadaşlıkta bu kadar ileriye gidilebilir mi yoksa kadının gözü göz değil mi? Erkek bu durumda ne düşünür?

Sadece fikirlerinizi merak ediyorum.

Kadın başka arkadaşlarına nasıl hitap ediyor? Bir arkadaşım var, annesine, babasına, ablasına, yeğenine, kedisine, bana, benim sevgilime, diğer yakın arkadaşlarına... aşkım diye sesleniyor. Bu da böyle bir manyak diye kabullendik, ben de ona bebeyim diyorum, öyle anlaşıyoruz.

Samimi olduğu herkese aşkım, bebeğim, kuzum diye seslenen kadınlar var, onlardan olabilir. Öyleyse arkasında bir şey aramamak lazım.
  • kobuzchu kiz  (12.02.19 11:53:11)
Hiç normal değil tamamen saçmalık

  • karayel  (12.02.19 11:55:47)
Cok sacma.

  • chitosan  (12.02.19 12:17:20)
Sorun yok. Aradaki yakinlik derecesi onemli.

  • Traveller  (12.02.19 12:24:56)
Başıma bir iş gelmeyecekse benim midem bulandı.

  • i m cool with that  (12.02.19 12:25:46)
normal değil. birbirlerini gondiklemeyi düşünüyolar muhtemelen.

  • elorelia  (12.02.19 12:31:16)
Erkegi kadin arkadaslarindan biri gibi goruyor. Yoksa agdasini magdasini elin adamina neden anlatsin bi kadin?

Kadin arkadasi gibi samimi olmus. Bana bi zarari olmaz dusuncesinde demek ki.

ps: kadin gorusu.
  • dont eat me  (12.02.19 12:32:53)
ağzı alışmıştı, herkese aşkım diyordur orada sorun yok
ama akıntı, ağda, kuku detaylı gibi meseleler pek olası değil.
kız çok "arkadaş vari" bile olsa, herif kesin "gondiklemeyi" düşünüyor.
Kesin...
  • Corc  (12.02.19 12:33:45)
Olabilir de olmayabilir de. Kadin belki herkese oyle hitap ediyordur bilemeyiz.
Ama biraz ilerlemye acik durum.
Erkek agir meric degilse bir seyler dusunmeye baslayabilir, bir seyler yapabilir.
Bende de var boyle bir tane bebegimli neli, hala sevismedik. Sevisirsek haber veririm referans olmasi acisindan.
  • stavro  (12.02.19 12:37:52 ~ 12:59:19)
Iyi de arkadaslik bu degil mi zaten.
Bunu diyebiliyorsan ve bisey olmuyorsa arkadassindir.
Bunu diyemiyorsan zaten potansiyel goruyorsun demektir.
  • acemi  (12.02.19 13:31:43)
Ağdasını akıntısını anlatmak ne ya, insan sevgilisine anlatmaz o kadarını. İğrenç

  • Mossy  (12.02.19 13:32:07)
erkek feminen biri mi? bence degil. olsaydi soruyu sormazdin zaten.

belki de gizliden sevgilidirler nerden biliyorsun?
  • Leonardo~Da~Vinci  (12.02.19 13:39:37)
Başka samimi arkadaşlarına nasıl hitap ediyor +1

Ablamın bir arkadaşı (biraz da kalın sesli bir ablaydı) bana "ağhşkıımmm" anneme de "abblammm" derdi. Bir ürperiyor tabii insan.
  • SiyamkedisiZorro  (12.02.19 13:45:54)
ya çocukluk ya da libido.

ikisi de normal değil tabii.
  • old but hot  (12.02.19 13:47:27)
normal değil,
kadın varoş.

  • jimjim  (12.02.19 13:49:47)
Kesinlikle sevgili değiller. Kadın biraz rahat bir tip ama başka bir arkadaşına böyle dediğini duymadım. Erkek de hiç feminen biri değil.

  • yesil patates gunlukleri  (12.02.19 13:52:34)
iki kişinin ilişkisinin "normalliğini" tartışmak size yada bize düşmez sanırım. neden arkadaşlıkta bu kadar ileriye gidilemesin? kadın ve erkek arasındaki arkadaşlığın evrensel kuralları mı var?

  • issiz karga  (12.02.19 13:57:11)
benim kız arkadaşım kendi arkadaşına dese ayar olurum
bir kız arkadaşım bana dese yine ayar olurum

  • superb  (12.02.19 16:40:53)
anormal, az ötede yaşasınlar.

  • firemanjonny  (12.02.19 18:07:43)
En fazla lisede olur böyle şeyler. Bana o yaşlarda bile anormal gelirdi ama herkes bir olmuyor.

Gözlemlerime göre yetişkinlerde ilgiye aç kadınlar yapıyor bunu. Erkek de kadını beğense zaten durmazdı ama yan cebinde tutuyor işte terslemeyerek.
  • ruhen hastayim ben  (12.02.19 18:29:49)
bir kadının hoşlanabileceği erkeğe öyle şeyler anlatacağını sanmıyorum. bence kadın erkeği erkek olarak değerlendirmiyor bile o onun kız arkadaşı.

  • foradream  (12.02.19 18:34:32)
Bu tip bir arkadaşlığı olmayan biri için anormal gelebilir fakat maalesef durum sandığınız gibi işlemiyor. Böyle bir arkadaşım var. Elbette hitap konusunda bu kadar sevimli değil fakat hemen her şeyini anlatabilecek kadar yakın görüyor kendisini bana. Bunun ne varoşlukla ne de "gondik" amacıyla alakası var.

10 yıllık arkadaşım. Ne o bana farklı bir niyetle yaklaştı ne de ben ona farklı bir niyetle yaklaştım. İlk gün nasılsak yine aynı şekilde devam ediyor. Fikri olmayan biri için evet, mide bulandırıcı fakat aradaki muhabbet yine sizin sandığınız gibi ilerlemiyor.

Dolayısıyla ne anlatması kolay ne de anlaması. Tek diyebileceğim şey samimiyet frekansınızın belli bir seviyede olması ve sürekli o seviyede kalması sonucuyla kendiliğinden gelişen bir durum. Ne olumlu düşünüyorum ne de olumsuz.
  • desdenova34  (12.02.19 20:29:46)