[]

Geçmeyen omuz ağrısı

yaklaşık 25 gun once sporda oldu omuz calıstıgım gunun ertesı gunu gogus calısırken basladı bir de ısınmamıstım salak gibi
ondan sonra ağırlıkları dusurdum gıtmeye devam edıyorum duzenlı soyle kı calısırken kaldırmama engel olmuyor ve ya acımıyor sadece son tekrara geldıgımde bazen hıssettırıyor ama gun ıcınde hafifte olsa ağrı hep var ağrıda denemez orada bi ağırlık var bazen sanki koprucuk kemiğimden ıtıbaren agrıyormus gıbı hıssedıyorum sol omuzum. kas ağrısı gibi 25 gundur ağırlık dusurup calısıp gecmeısnı bekledım doktora gıtme zamanı gelmıs mı sızce ve ya onerecegınız bır sey varmı buz tutmayı deneyecegım sımdı. 
Omuz sakatlığı ciddidir. Doktora gözükmekte fayda var.


  • mekaniker  (05.02.19 12:37:35) 
hocam aynısı bende de vardı, köprücüğün omuz başı ile birleştiği yerden başlıyordu. bench press çalışırken özellikle ciddi ağrıyordu. göğüs omuz çalışmayı hiç bırakmadım ama hareketleri değiştirdim. şiddeti değişmekle beraber 2 ay sürdü bu ağrı. majezik kremle o bölgeye iyi masaj yapıyordum bazen şu an bişey yok. ben masajın çok faydasını gördüm size de tavsiye ederim. buzluk bi olay yok çünkü.


  • Golgi  (05.02.19 12:51:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.