Sevgilinizi ailesi yüzünden terk eder misiniz?

mesela akp'li olsa gibi gibi..

şu halimle hayır ama aşırıcı olsam ederdim.

  • diffarentiationation  (03.02.19 01:47:08)
Hayır

  • (s)AINT  (03.02.19 01:48:03)
Etmem.
Ama sevgilim ailesini sürekli benle kendisi arasına koyarsa ederim.

  • bos gezenin bos ustasi  (03.02.19 01:52:47)
Hayır. Ama özellikle annesinin fitneliğini yakalarsam (benden vazgeçmesi yönünde) o kadınla bir daha muhatap olmam (olmadım). Çünkü annesinin menfaatine konuştuğum halde (Git anneni gör vs) kadın ise tam aksi olarak aleyhime konuştuğu için kadından soğudum. Dolayısıyla oğlundan da soğudum ve o ilişki bitti.

  • perfectum  (03.02.19 01:54:02 ~ 01:57:46)
etmezsin ama kafanda soru işaretleri oluşunca bilinç altında başka sebepler bulursun.

  • gezegen olan pluton  (03.02.19 01:54:33)
Beni sadece sevgili olduğum kişinin düşüncesi ilgilendirir. Ailesinin görüşüne göre fikrim değişmez.

  • chavezding  (03.02.19 01:56:52)
işin içinde evlilik varsa edebilirim ama sevgiliyken sırf ailesinin yaptığı bir şey yüzünden etmem.

  • Jux  (03.02.19 02:01:52)
iş ciddiyse ve ailesinin etkisinden kurtulamıyorsa terk ederim. özellikle evlilik durumunda benim ailemle asla anlaşamazlar. benle de anlaşamazlar. tartışma eksik olmaz.

  • scudman1  (03.02.19 02:07:31)
Evleneceksem ayrılırım yoksa umrumda olmaz

  • melonsucker  (03.02.19 03:22:06)
Soru guzel baslayip sacma bitmis, ciddi iliskisini ailenin siyasi gorusu yuzunden bitirmez insan, baska konular vardir bahane ariyordur

  • pofudukayi  (03.02.19 09:13:25)
Akpli olmasi bir tercihtir. Boyle bir sebeple ciddi bir iliski bitmez. Geldiklerinde siyaset konusmazsiniz, olur biter. Ancak cocuklari arasinda ayrim yapan, cahil, yobaz, gorgusuz bir aile icin iliski gozden gecirebilir.

  • gocuklu madonna  (03.02.19 09:15:50)
siyasi konudan niye tartışıyoruz ki? hayatta anlam veremediğim tartışma bir siyaset iki maç. herkes saygı gösteriyorsa birbirine hiç sorun yok. göstermeyeceklerse de bir orta yol bulunmaya çalışılır. gerçi benim için kemalist yobazlarla dinci yobazlar aynı kefededir.

  • prasinos  (03.02.19 10:34:47)
ailesinin görüşü veya düşünceleri yüzünden terk etmem ama, ailesinden etkileniyorsa (ailesinin düşüncelerine göre yaşıyorsa, ailesinin onayına ihtiyaç duyuyorsa, karar verirken ailesinin ağzının içine bakıyorsa) terk ederim. yoksa ailesinden etkilenip o beni terk eder zaten.
not: yaşanmıştır

  • pati  (03.02.19 10:45:45 ~ 10:46:23)
Hayır

  • unabomber  (03.02.19 17:39:47)
ailesiyle ilişkisine bağlı. insan ailesini seçemiyor evet ama onlar içinde büyüyoruz sonuçta, illaki etkilendiğimiz taraflar vardır. ailesinin sözünden çıkmayan veya beraberken sürekli onların her söylediğini savunuyor veya davranışlarına mazeret üretiyorsa büyük sorun var demektir.

  • rallied  (04.02.19 11:38:05)
Evet ayrılırım. Ailesi aşırı dindar (sofu) ise ayrılırım. Ailesi herhangi bir şeyin aşırısına meyilliyse yine ayrılırım.

  • rakicandir  (04.02.19 15:15:30)
kız arkadaşımın ailesi koyu katolik ve türklerden nefret ediyorlar.
Beni ne zaman görseler, içimden sinsice gülüyorum onlara. ayrılmadım ayrılmam.

Ama akpli olsa ve kızı bu yönde yönlendirirlerse ayrılırdım.
  • facebook  (10.02.19 22:15:32)