[]

film araştırma

dan brown un sinemaya uyarlanan filmleri tarzında filmler önerir misiniz?
 
Larsson'un Milenyum serisi olabilir. Grange'ın kitaplarından uyarlanan filmleri de öneririm. Özellikle Kurtlar İmparatorluğu, Leylekler'in Uçuşu ve Kızıl Nehirler'i.


  • iwasbornonamountainside  (30.01.19 12:37:56) 
hangi açıdan ama? gizemli ve sır çözme olayı mı, hikayenin tarihe dayalı olması mı ?


  • kablelvuku  (30.01.19 12:40:32) 
Hangi açıdan?+1
El Secreto de Sus Ojos/ Gözlerindeki Sır.

  • Amaranta ursula  (30.01.19 12:48:20) 
şu açıdan, kadim bir hikayenin günümüzde polisiye bir hal alması, katolik inancının günümüzdeki fanatiklerinin yapabilecekleri gibi.


  • firemanjonny  (01.02.19 09:08:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.