Hangi duş jelini kullanıyorsunuz?

En kalıcı koku sizce hangisinde?

le petit marseillas bayağı kalıcı. bi de geçen watsons'ın kendi markası olan galiba bi duş jeli aldım bademli o da uzun süre güzel güzel kokutuyor insanı. dicora urban fit'miş adı da.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.01.19 00:29:53)
Hangi duş jelini kullanıyorsunuz?
> duru zeytinyağlı

En kalıcı koku sizce hangisinde?
> fikrim yok. ama palmolive denemiştim bir süre. kokudan bayıltıyordu banyoda. ama kalıcı değildi.
  • tabudeviren  (30.01.19 00:54:29)
Yves Rocher'nin duş jelleri de ilk kez kullandığında çok güzel kokuyor duş sonrası, ama sanırım sonradan alıştığım için kokuyu almıyorum. Bir hindistan cevizi sever olarak tabii ki hindistan cevizlisi.

  • wish i could find a way to disappear  (30.01.19 00:56:22)
Dus yagi kullaniyorum, kalici degil. Zaten mumkun mertebe parfumlu jel kullanmiyorum zararli.

  • perfectum  (30.01.19 01:58:21)
duş jellerinin çok kalıcı kokusu olmaz.
duş esnasında seni mutlu eder ancak.
ama kullandıklarım arasında yine bir müddet idare eden yves roche'ydi.

çoook uzun süredir de dove sabun kullanıyorum.
  • teritori  (30.01.19 08:31:23 ~ 08:31:31)
Doğal sabun kullanın.

Duş jeli.. hele sıvı sabun.. off kimyasal kokteyl
  • nop  (30.01.19 10:15:41)
Dogal sabun en güzeli.
Cok kurutuyorsa da Dove sabun.

  • chitosan  (30.01.19 13:07:17)