Sivaspor Stadı

Sivassporun zeminini nasil koruyorlar acaba?

Fenerin sahasindan daha düzgün. o soğukta nasıl korumuşlar acaba? stadlarinin üstü kapalı mı?

Abi Almanya çok mu sıcak memleket orda nasıl koruyorlar? Hergün cımcıllık yağmur yağan İngiltere'de nasıl cıncık gibi kalıyor? Havayla alakası yok. Tamamen itlik çakallık rant Türk kafası vs gibi iğrenç kavramlar nedeniyle Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin zeminini bok götürüyor.

  • bos gezenin bos ustasi  (27.01.19 19:47:05)
Sivas'ın stadı alttan ısıtmalı, ilk ısıtma yapılan kulüplerden biri, Sivas'ın stadına sanırım 2008'de alttan ısıtma yapıldı, Fenerbahçe'ye 2010'da, diğerler büyükleri bilmiyorum ama yeni stadları yapılınca onlara da yapılmıştır muhtemelen, Anadolu kulüplerinde zaten ısıtma yok. Sivas coğrafya olarak yoğun kar yağışı aldığı için baya çöküyordu zemini, ısıtma yapılınca o sıkıntı ortadan kalktı. Tabii bir de stada nasıl baktığın önemli. Beşiktaş geçen sezon bi Shakira konserine izin verdi çimler o konserden sonra bi daha düzelmedi.

  • angelus  (27.01.19 19:48:16 ~ 19:57:18)
stad yeni tesisler yeni ve büyük takımlardan daha iyi stadları var. alttan ısıtmalı.

  • mikahakkinen  (27.01.19 20:27:48)
Isıtma ile beraber drenaj sistemleri iyi ve bakımlı.

  • mekaniker  (27.01.19 20:31:29)