[]

Sabiha'ya yetişme

5'te zincirlikuyuya 10 dakikalık mesafede (yürüyerek) olan bir yerden çıkıcam.Sabiha'dan 20.50 uçağına bilet alsam yetişir miyim? (kabin bavulu var sadece, online check-in yapılacak)

Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

İyi haftasonları.

 
Yetisirsiniz rahatlikla: metrobusle uzuncayir'da inin, E-11e binin (sakin e10'a veya 16S'e binmeyin, çok dolaniyorlar) Trafik de olsa 60-70 dk suruyor E-11.

Alternatif: 4. Leventten e-3e binmek ama onu hic tecrube etmedim. İETT sitesinde ort sure 113 dk diyor.
  • gusano  (26.01.19 14:19:01 ~ 14:27:04) 
Evet yetisirsiniz, ben taksime gecer ordan havas a binerdim


  • balpolen  (26.01.19 16:19:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.