[]

kedi sorusu

Merhaba arkadaslar, yakin bir zamanda iki aylik erkek bir kedi sahiplenmistim. Bir sey sormak istiyorum simdi

bu yavrucak uyuyor mesela salonda bayagi horlaya horlaya ancak ben onun oldugu salondan kalkip baska bir odaya gittigimde hemen uyanip benimle geliyor ve bu her seferinde boyle
tuvalete gittim kapisini kapatirsam onunde bekleyip yumrukluyo dsbhjd

uzun zamandir salonda uyuyordum bir de, kedi falan yanima gelip sokulurdu da bugun kendi odama gittim uyumaya, kapimi da kapattim. sabah bagiriyo kapinin onunde.ona uyandim, sonra bacaklarima sarildi.birakmiyor da

biraz kedi tarafindan taciz ediliyo gibiyim oys <3

sizinki de boyle mi? anormal bir durum var mi?

 
anormal bir durum yok her şey normal.


  • veritaslibertas  (22.01.19 10:41:46) 
Benim kedimi tarif etmişsin. Ben nerde uyursam o da orda uyuyor. Akşam eve gidip kapıyı açtığımda mutlaka kapının önünde olur ve beni görünce hemen yana doğru devrilip "beni sev" ritüelini başlatır.


  • himmet dayi  (22.01.19 10:44:41) 
durum çok normal,
kediniz değil, kuyruğunuz o sizin bunun unutmayın:))

kedilerde "no closed door" kuralı vardır:))

66.media.tumblr.com
  • artci sarsinti  (22.01.19 10:51:00) 
11 yildir yatagim disinda bi yerde uyudugunu bile bilmem. Hatta uyku saatim gectiginde hanfendi otomatik olarak yatak odasina gidip agit yakiyor hadi diye (: ne yapsam olmadi vazgeciremedim cunku vicdan yuklemesinde cok iyi hainler.


  • goochie goochie  (22.01.19 10:52:30) 
bende de aynı durum vardı, radyatörlere takılan yataklar var, buradan arkadaşlar tavsiye etti. Sakın alma çünkü o senin dibinde uyuyacak. Ne yaptıysam bunu değiştiremedim, yastığımın dibinde uyuyor. Üstelik günün yarısını sokakta geçiriyor.


  • giovanne  (22.01.19 11:07:26) 
kedin tam bir kedi.
benimki vicdan azabı gibi, sürekli göğsümde.

  • tiny penny  (22.01.19 13:16:50) 
bizimki biraz ürkek ve mesafeli bir kedi olması rağmen, no closed doors kuralı onda bile var. yani yanıma gelmeyecek olsa bile, kapı kapanınca açılana kadar tırmalar kapıyı, hiç bıkmaz. sizin kediniz biraz daha ilgi seven bir kediymiş, tadını çıkarın bence. gayet normal.


  • exquake  (22.01.19 16:57:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.