partnerinizin yanında gaz çıkarır mısınız?

Sb.

Çok sesli senfonik orkestra deneyimi yaşatırım.
Partner ney la?

  • [GODDARD]  (15.01.19 00:16:16)
Hatta dinle geliyor simdi diyorum oncesinde

  • Traveller  (15.01.19 00:42:29)
hayir. sorulmasina dahi karsiyim, her zaman da karsiydim. ailemin yaninda bile salmamisimdir; kimse de benim yanimda salmasin, agzindan ya da baska yerinden...

  • e haliyle  (15.01.19 00:47:17)
Cayır cayır ossuruyoruz ikimiz de.
Not: 9 senelik sevgilim 3 senedir evliyiz.

  • bos gezenin bos ustasi  (15.01.19 01:40:55 ~ 01:42:13)
hastalansa altını değiştirmekten rahatsız olmayacağım bir insanın benim yanımda gaz çıkarmaktan çekinmemesini isterim. o bu konuda rahat olursa ben de çıkarırım pek tabii.

  • meyal  (15.01.19 02:08:42)
Hahah ona da alıştırdım dışarda böyle salıp bulunduğumuz ortamdan hızlıca kaçıyoruz :D ya da birbirimize haber veriyoruz arkama geçme şimdilik falan diye: D

  • fıytfıyt  (15.01.19 02:20:41)
Ben @e halliyle gibiyim ama o çıkarıyor... kızıyorum ben de.

  • megalomaniac  (15.01.19 02:23:50)
cicim ayları geçildiyse evet. ilk haftadan salıp gözündeki ben imajını sakatlamak istemem.

  • neil manke  (15.01.19 02:36:07)
Hayır.

  • senolll  (15.01.19 03:49:01)
osurmalı, işemeli, sıçmalıyız. aramızda ayıp yok sdfgsdfdf

Not: 8 yıldır aynı evde yaşıyoruz.
  • ninotevtidze  (15.01.19 08:15:39 ~ 09:51:50)
Hayır, saygınız olsun birbirinize.

  • runner  (15.01.19 08:48:39)
Ben de e haliyle gibiydim. Ama safra kesemi aldırdıktan sonra durum değişti. Eşim tutabiliyor ama ben tutamıyorum. Koştur wc'ye kaçıyorum gaz çıkarmak için, bazen yetişemiyorum.

  • SiyamkedisiZorro  (15.01.19 08:52:51)
belli şeylerin aşıldığı ilişkide osurma da geğirme de olmalı diye düşünürüm çünkü yanında rahat hissedemediğin biriyle samimi olamazsın. ama kendi tecrübe ettiğim en uzun ilişkim olan 3,5 yıllık ilişkimde kız arkadaşım sebebiyle bu noktaya gelememiştik. tuvaletten çıktıktan sonra etrafta bok kokusu kalmasın diye bile çırpınır dururdu, hep duştan önce sıçardı. böyle bir kadının yanımda osurması beklemek hayalcilik olurdu, haliyle ben de osuramıyordum. teşvik etmeye çalıştım, hatta birkaç kez eğlencesine geğirmesini bile sağlamıştım ama buna yanaşmıyordu.

sonunda buna daha fazla devam edemeyeceğimi söyleyerek ayrıldım, o günden beri buluştuğum kadınlara "ilişkide osurmak konusunda fikirlerin nedir" diye soruyorum...
  • Bruce  (15.01.19 08:55:57 ~ 09:36:55)
ossuruğunu tutamayanlar gelip burda birlikte bi ömür geçirmek, hastalanınca altını değiştirmekten bahsediyor ya acıyorum.

böylelerine tek bir sorum var, ilk buluşmada da zortlar mıydınız? başka sorum yok sayın hakim.
  • legalize marijuana  (15.01.19 09:09:06 ~ 09:13:18)
eksisozluk.com

cevap yazan yazmayan herkes şunu okusun lütfen. özellikle buna karşı çıkanlar okusun.
  • washe  (15.01.19 09:16:42)
Ben osurmuyorum. Ailemin yanında bile sesli osurmaya çekinirim. Şu ana kadar hiçbir ilişkimde karşılıklı osuruştuğumuz olmadı. Gerçi hiçbir sevgilim ile aynı evde yaşamadık.

  • i m cool with that  (15.01.19 09:28:35)
Peki bu salmayanlar yatakta çok sağlam bir bomba geldiğinde de salmıyor mu? Tuvalete mi gidiyorsunuz koşa koşa? İnsanın uykusu dağılır ya. Bu tarz durumlar için sormuştum aslında televizyon falan izlerken yapılmasından ben de hoşlanmam.

Salıyorum arkamdan çekil çok güzelmiş hahah, bayıldım.
  • erkeğim  (15.01.19 09:48:22)
partneri bırak, kendi halimdeyken bile çıkarmam. tuvalette ve hatta klozette çıkarırım. bütün gün biriktiririm. sonra buralar çok değerlenecek diye düşünürüm ama değerlenmez oralar. uçar gider.

  • Jesus Christ  (15.01.19 11:19:11)
Hayır.Saygısızlık ya da rahat olmakla açıklanacak bir durum değil bu bence

  • Ulufruko  (17.01.19 16:39:05)
Ben çok utanıyorum ama bizimki Goddard +1

  • for day to break  (17.01.19 17:21:27)
Sevgilim yok. Fakat; gaz çıkartsada umrumda olmaz hatta gülerim. :) Eğer bir kızı seversem onun tüm kusmasını, kakasını, sümüğünü falan çekerim. Hiç iğrenmem. Allah göstermesin . yatalak olursa da altını değiştiririm. Ondan asla ve asla iğrenmem. çünkü; onu sevdim.

  • komando kani var bende  (17.01.19 17:29:10 ~ 17:29:46)
5 senelik ilişki. belki arada yanlışlıkla. onda da pardon denir. oysa ki kusmuku halimizi bile biliriz ama bu sanki biraz tabu gibi :)

  • lost aci soyler  (17.01.19 17:56:41)