Nvidia GTX 1080 Ti alıcam, 10 taksit istiyorum, ama faiz ödemek istemiyorum

bu mÜmkün mü?

peşin fiyatına kredi kartıyla taksit yapan yerler vardır illaki.

ek olarak; aynı fiyatlara RTX 2080 alabiliyorsun.
  • washe  (14.01.19 21:05:28)
RTX 2080 +1

Peşin fiyatına taksit yaparlar ama kaç taksit olur bilmem orasını firmaya göre değişir.

Karttan tek çekim yapıp cep şubesinden taksitlendirebilirsin ek olarak ama ona da faiz ödersin.
  • Arthur Dayne  (14.01.19 21:10:57)
RTX 2080 mantıklı değil arkadaşlar. Hem daha pahalı tem testlerde sonuçları daha kötü. Yanlışım varsa düzeltin ama biraz idiocrasy gibi geldi bana.

  • jarrac  (14.01.19 21:16:19)
yasal olarak 6 taksit yapabiliyorlar bilgisayar ürünlerinde. 10 taksit istiyorsan ihtiyaç kredisi var mecbur faizli

  • argent dawn  (14.01.19 21:16:29)
RTX 2080 testlerde %10'a kadar daha iyi ve aynı fiyata da bulabilirsin. aylardır RTX 2080ti almayı düşünen birisi olarak ağustos'tan beridir takipteyim ve benim gördüklerim bunlar. RTX 2080 ilk çıktığında 1080ti daha iyiydi ama artık işler değişti.

  • washe  (14.01.19 21:26:08)
2. Elde bir milyon tane ekran kartı varken sıfır almanın eğer mining yapılmayacaksa hiçbir mantığı yok. Mining yapılmış kart alınır mı aslında alınmaz. Ama piyasa şişik durumda fiyatlar ucuz aslında. Bu nedenle garantisi devam eden iyi bir kartı ucuza ikinci el almayı taksit ödemeye yeğlerim. Ben taksitsiz alamayacağım hiçbir malı(araba dahil) almıyorum.

  • bos gezenin bos ustasi  (14.01.19 23:06:11)
Asus'un 3 sene garantisi oluyor. Teyit et alırken sonra yardır.

  • bos gezenin bos ustasi  (14.01.19 23:11:11)