[]

ios'te hangi browser'ı kullanıyorsunuz?

ve neden?

safari, firefox, brave, edge, opera touch, puffin vs. hangisi?


 
Chrome kullaniyorum, cunku diger cihazlarimda da (ev bilgisayari, sirket bilgisayari) Chrome kullaniyorum. Her sey senkron olmus oluyor.


  • crown  (12.01.19 19:35:12 ~ 19:35:23) 
safari. çünkü ios ortamında en güzel çalışan şey kendi şeyleri.

ek olarak firefox da yüklü ve evdeki ya da işteki PC'imde önceden baktığım bir şey lazım olursa tarama geçmişimden o sayfayı bulabiliyorum ek olarak istediğim şekmeyi anında telefonuma da gönderebiliyorum.
  • washe  (12.01.19 19:39:16) 
opera.
eskiden çok rahat nedenler gösterebilirdim. günümüzdeyse tarayıcıları birbirinden ayıran özellikler pek kalmadı(hemen her tarayıcıyı kurup bakmışlığım var). misal crown senkron demiş, senkronizasyon opera'da da var ama opera kullan desen kullanmaz. zira insanlar alışkanlıklarını kolay bırakmaz. ben de kullandığım bütün cihazlara opera kurarım.

opera kırmızı çizgim diyebilirim;) şaka bir yana alışkanlığımı kıracak kadar farklı/iyi bir özellik sunmuyorsa başka tarayıcı kullanmam.
  • late viper  (12.01.19 19:46:28) 
Safari. Chrome mırom yüklü bile değil. İşim olmaz.


  • Delay Fuze  (12.01.19 19:51:54) 
iPhone ve macte tabii ki safari kullanılır. Çok uyumlular. En hızlı ve en az ram/enerji harcayan browser diyebilirim. Chrome zaten ram sömürüyor tavsiye etmem.


  • kakaolu erkek  (12.01.19 19:56:59) 
safari. şarjı sömürmüyor en azından. mac'te de öyle


  • sumuklurakun  (12.01.19 20:11:54) 
Chrome kullanıyodum. Ad-block uygulamsını indirdikten sonra Safari'yi kullanmaya başladım.


  • rastinon  (12.01.19 22:41:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.