[]

idris ustayı takip eden var mı?

nası buluyorsunuz?

bi kafa doktoruna mı gitsem acaba :D


 
adam konuşurken benim çenem ağrıyor .mk


  • datnet  (11.01.19 22:08:51) 
Ben ediyorum, *okumun ustasi.


  • acemi  (11.01.19 22:17:49) 
Eskiden eğlenceli geliyordu da popüler olunca tuhaflaştı, daha doğrusu eski tuhaflığı doğal geliyordu artık rol yapıyor gibi geliyor.


  • dox  (11.01.19 23:37:35) 
@dox çok takip eden biri değilim ama bana da öyle geldi. eski videolarına bakınca anladım adam acayip değişmiş


  • karayel  (11.01.19 23:40:29 ~ 23:41:31) 
2 sene önce felan bakıyordum da şimdi bakmıyorum.

www.youtube.com

bu arkadaşa bakıyorum şuan...
  • qobel  (11.01.19 23:48:28) 
Eskiden çok izlerdim şimdi bıraktım


  • Boris  (12.01.19 12:00:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.