[]

passat medyası

"passat medyası" ismi nereden geliyor? görüyorum ama ne anlama geldiğini bilmiyorum. neden bu ifade kullanılıyor bazı medya kuruluşları için?
 
deneyeyim bakalım tutacak mı
(bkz: passat medyası)
edit: evet gerçekten bkz doluymuş.
  • veritaslibertas  (11.01.19 17:30:15 ~ 17:30:47) 
sözlük başlığının ilk entrysinde yazıyor,

aralık 2002 de, o tarihlerde fenerbahçe teknik direktörlüğü yapmış olan werner lorant'ın şoförü sırrı alkan tarafından star tv'deki telegol programında dile getirilen iddialara göre fenerbahçe spor kulübü başkanı aziz yıldırım'dan menfaat karşılığı passat t8 otomobil almakla itham edilen gazetecilerin oluşturduğu kümeye halk arasında verilen kısa ad.
  • nahtoderfahrung  (11.01.19 18:03:43) 
Doğuş grubu için kullanılabilir bence.


  • westblack  (11.01.19 18:08:29) 
Dogus grubu +1


  • c1b2k3  (11.01.19 20:00:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.