[]

Burun Tıkanıklığı

Burunda deviasyon nedeniyle tıkanma var her 2 tarafta. Ameliyatı biraz araştırdım ama gene tekrar ediyormuş.

Peki acaba stent tarzi hava yolunu açan bir aparat ile sorun aşmak mümkün müdür?


 
tek çare ameliyat.
hava üfleyen cpap cihazları işkence gibi.
ayrıca tekrar etmedi. 2 arkadaşım daha oldu. onlardada tekrar etmedi
  • aslindasorunumpsikolojik  (09.01.19 17:56:09) 
Ben de bu operasyonu olma niyetindeyim. Araştırdığım kadarıyla önemli olan doktor.

Bu operasyon tekrarlar diye bir kaide yok.
  • reyals  (09.01.19 18:00:22) 
Ameliyat kesin çözüm, tekrarlayamaz. Bildiğin tıkanıklık yaratan yeri kesip hava yolunu açıyor. Bence ol, rahat edersin.


  • dougsampson  (09.01.19 18:26:29) 
Tekrarlıyor, 2 kere oldum.


  • Tears of Devil  (09.01.19 19:58:14) 
1. Ameliyat deviasyon, 10 sene sonra 2. Ameliyat konka radyofrekans. Hala geceleri burun tıkanık, gittiğimde 3. Ameliyat diyolar :)

Tıp burun tıkanıklığı konusunda çaresiz :)
  • alembic  (09.01.19 21:44:27) 
estetik işine girilmediği sürece ameliyatı pek zorlu değil, ol bence de.
ben önce deviasyon, birkaç yıl sonra konka ameliyatı oldum. ev tozu akarına alerjim olduğu için hala sık sık tıkansam da alerji ilaçları olayı çözüyor şu anda. öncesinde fiziksel problem olduğu için napsam işe yaramıyordu. velhasıl bence bi alerji testi de yaptır.

  • bxgx  (09.01.19 22:26:32) 
Tekrarlama olayi yıllar sonra oluyor olsa da.


  • stavro  (09.01.19 23:23:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.