[]

kablonet'i nasıl bilirsiniz?

Nasıl bilirsiniz arkadaşlar? kesinti, yavaşlama vb. sık olur mu? ayrıca interneti burdan alırsak ev telefonu ne oluyor?
 
100/4 kullanıyorum. memnunum. izmir merkezdeyim. tel konusunda bilgim yok.


  • i dont know i dont care  (08.01.19 11:04:39) 
ankara-çankayada 3-4 senedir kullanıyorum. iyi bilirim. telekomdan daha ucuz, bence daha stabil. yeri geldi kesildiği oldu tabiki. ama 4-6 ayda 1 kere bilemedim 2 kere.

paketlerine bakmanız lazım ev telefonuda pakete dahil olabiliyor dakika olarak. bizim pakette var ama kullanmıyoruz.
  • morcivert  (08.01.19 11:17:28 ~ 11:17:44) 
ben gayet memnunum, 3-4 yıldır kullanıyorum. başlarda bazı sıkıntılar yaşadım ama son 1-2 yıldır gayet iyi hizmet kalitesinde. fiyatları da tt ve superonline'a göre uygun.


  • contavolta  (08.01.19 11:37:30) 
Aşırı memnunum hem kablonetten hemde kablo Tv den


  • tolgame  (08.01.19 11:43:51) 
yaklaşık dört senedir kullanıyorum. burası için (Tekirdağ/çorlu) teknik destek ve servisi harika çalışıyor. performanstan genel olarak memnunum, kopma vs. 4 senede bir kez oldu. onuda hallettiler hemen.


  • delidir yakalayin  (08.01.19 12:01:22) 
64 kb/s sınırsız internet (galiba tarife buydu sonra 128 oldu 256 oldu vs kb/s evet..) verdiklerinden beri aboneliğimiz var. böyle stabil bir bağlantı görmedim.


  • ozdek  (08.01.19 12:35:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.