[]

full house

netflix'reki turkce dublaj cocuklugumizdakiyle ayni mi, yeni mi?
 
örnek video gönder söyleyeyim


  • hitsumo  (04.01.19 08:43:04) 
www.netflix.com
şunu diyorsanız çıkış 1987

bunun yeni versiyonu fuller house olarak geçiyor
  • elorelia  (04.01.19 08:52:34) 
türkçe dublajın seslendirmesini beğenmedim ben eskisinide pek hatırlayamıyorum. malum yaştan dolayı. serinin devamını çektiler. fuller house o da güzel.


  • ferrarimizolaydisatardik  (04.01.19 12:08:19) 
Orjinal dublajında Sungun Babacan ve yekta kopan seslendiriyordu.


  • kreatin  (04.01.19 12:53:09 ~ 12:58:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.