Göz kalemi sorusu

>>Aşağıdaki görseldeki kalemi aldım da. Ben şunun için aldım, gözün alt kısmına sürülen göz kalemlerinden sandım. Yanılıyor muyum? Eyeliner dediğimiz göz kapağına sürülen kalemlerden mi bu? Ben klasik kalıcı bir göz kalemi arıyorum da bu markayı daha önce kullanmıştım.

i.hizliresim.com

Link eksikmiş.
  • ırene adler  (31.12.18 21:44:40)
Gözün alt kısmına da uygulayabilirsin. Ozellikle smokey gozler icin satiliyor zaten blend edilmeye uygundur kohl kalemler.

  • perfectum  (31.12.18 21:56:11)
Edit: Gözün alt kısmı dediğim göz içi kirpik dibi kısmı.

  • ırene adler  (31.12.18 21:56:45)
Kirpik dipleri için sürmesi zor olur bence, dediğiniz kalemler böyle olmuyor.

  • ruhen hastayim ben  (31.12.18 22:01:10)
Böylesi asansörlü kalemler için önyargılıydım, geçen üst göz içine denedim sonra hep göz içi için kullandım ama üzerine normal kalem de geçtim yine de. deneseniz belki sizin de hoşunuza gider, genelde deneme yanılma yoluyla oturuyor bu işler. Eyeliner olarak da çok kolay sürülüyor.

  • mslny  (31.12.18 22:49:54)
Dediğin amaç için kullanabilirsin.
Ben genelde asansörlü göz kalemlerini eyeliner gibi kullanıyorum.

  • chitosan  (01.01.19 13:14:34)