[]

Netflix komedi dizi-film tavsiyesi

soru başlıkta
 
Goog place


  • red g  (31.12.18 19:54:07) 
Due date ;)


  • adwokat  (31.12.18 20:21:18) 
rick gervais'in stand up şovları.
insan gibi güldürmüyor hayvan herif.
(hakaret ederek övgü geleneği...)
  • pangea  (31.12.18 20:35:03) 
Final space 10 bölüm animasyon. Ben çok eğlendim izlerken. Her bölüm en az 3 sesli gülüm garantisi var.


  • roookie  (31.12.18 22:25:34) 
Komedi animesi ararsan "The Disastrous Life of Saiki K" (Japoncası: Saiki Kusuo no Sainan). Anime klişeleriyle hunharca dalga geçiyor.


  • d max  (01.01.19 13:55:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.