[]

Laptop SSD görmüyor

Merhaba , Msi gt72 laptopum için WD Black NVMe m2 ssd aldım ve taktım ama pc görmüyor gerek biosda gerek aygıtlarda vs. Napmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
 
wd black nvme msi tarafında onaylanan m2 ssdler listesinde var mı?


  • her gece yeminler ediyorum  (26.12.18 02:26:21) 
uyumsuzdur


  • efruz  (26.12.18 08:33:33) 
tam temas etmiyordur bi kere basima geldi benzer olay


  • technicalte  (26.12.18 09:21:53) 
NMVe desteği olmayabilir.

www.velocitymicro.com

öte yandan, baktığım kadarıyla laptop kendi donanımdanda RAID aktif şekilde geliyor. bios'u sıfırlayıp diskleri ayrı ayrı tanımaya çalıştırman gerekebilir.
  • washe  (26.12.18 13:16:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.