change org'da imza toplayınca ne oluyor?

tam olarak ne oluyor? Bakanlık oooo amma kişi imzalamış dur şunu düzeltelim falan mı diyor? bunun olayı tam olarak nedir gerçekten merak ediyorum.

Benim açtığım duyuru aklınızda bu soruya neden olmuş anlaşılan... açıklamaya çalışayım.
Orada önemli olan sayı değil farkındalık yaratmaktır. Karşı durduğun bir şeye ses etmektir, tepkini koymaktır.
X kararına tepkilisin evde oturup eleştirince eline bir şey geçiyor mu ya da çevrene, yetkililere sesini duyurmuş oluyor musun? Olmuyorsun.
Bu bağlamda Change.org tepkini gösterme platformudur.

Buradaki tepkilerle başarıya ulaşmış bir çok kampanya oldu, ulaşmayanlar da oldu elbette.
Başarıya ulaşanların birkaçı;
-Evlat edinme yaş sınırı; www.change.org
-Yurtlardan ayrılma yaş sınırı 20'ye çıkarıldı; www.change.org
-Görme engellilere özel ev eşyaları üretilmeye başlandı; www.change.org

Ve diğerlerine buradan bakabilirsin; www.change.org
  • livaneli kadir  (19.12.18 23:59:16)
Bu tarz siteler çok zararlı. İnsanlara bir şey yapmış hissiyatı veriyor, böylece asıl yapması gerekenin önüne set çekiyor. İnsanlar bu gibi sitelerle vicdani sorumluluğunu üzerinden atıyor, bir nevi gaz alma.

  • biravekahve  (20.12.18 00:00:30)
Hiçbir şey olmuyor.
Kampanya bitince ilgili yerlere sonucu e posta atıyolar.

Komplo teorisyeni degilim ama o sitenin asil amaci toplum reflekslerini depolamak ve şirketlere-kapitalist devletlere satmak
  • kirmizi baslikli mario  (20.12.18 00:10:06)
sir kapisi tahribati yaratiyor bence de.

sir kapisi dizisinde de "dua et her sey cozulur, mucizeler olur" algisi yaratiliyordu ama gercek hayat oyle degil.

burda da "sanal imzaat her sey duzelir" durumu olusuyor ama bi halt oldugu yok. gercek hayatta 10 kisi toplanip o sorunu cozmek icin efor sarfetse daha cok yol kat eder.
  • brkylmz  (20.12.18 00:10:17)
31 yaşındayım, çoğunun yaşı kadar internet geçmişim var bir kere olsun daha girmedim.

En sevmediğim şey izin verilen duvara afiş ve grafiti yapılmasıdır. Madem tepkilisiniz gider ilgili bakanlığın anasayfasını hackler text atarsınız, entry silersiniz, pornhub'a fetöcü fotoğrafları koyarsınız. Anarşik olmak lazım.
  • bos gezenin bos ustasi  (20.12.18 00:25:26)