hediye kolye alıcam kızlar yardım

kolyeyi eşime alacağım. aşağıda linkleri vericem ama sizin farklı bir öneriniz olursa onu da görmek isterim. günlük kullanıma uygun bir şeyler bakıyorum.

swarovski
www.swarovski.com

assos
www.assospirlanta.com

bu da hoşuma gitti ama pek zarif değil sanırım
www.assospirlanta.com

koçak
www.ekocakgold.com

favori
www.favori.com.tr

swarovski kötü. favori de kötü. koçak da kötü hepsi kötü olm bunların ya.

illa bunlardan biriyse ben assos 1.si diyorum. ama kız değilim.
  • kablelvuku  (17.12.18 11:19:03)
hepsi kötü yazmaya gelmiştim. swarovskide falan çok güzel şeyler oluyor olum, en kötülerini seçmişsin bence. işi bilen birine aldır derim.

  • veritaslibertas  (17.12.18 11:22:44)
Ben kadınım (çok önemliymiş gibi), kablelvuku'ya katılıyorum.

  • whoosie  (17.12.18 11:22:59)
Reis kuyumculuga bakin. Bunlar cok kotu

  • nax  (17.12.18 11:24:38)
bir kişi de dememiş ki bu iyidir. neyse. en azından kötü olduğunu öğrendim. offf ya.

  • xmdev  (17.12.18 12:24:38)
nax'a katiliyorum.

keske goldas batmasaydi. bu arada, swarovski iyi gorunen niteliksiz urunler uretiyor.
  • e haliyle  (17.12.18 12:30:43)
Hakikaten sizinkiler çok karışık yahu. Mesela bu nasıl çok sade bence www.altinaski.com

Bu da güzelmiş dicektim de çok pahalıymış neden anlamadım :D www.altinbas.com
  • pastörizesüt  (17.12.18 12:49:24)
@xmdev, bunlar olmamış...

Pastörüzesüt'ün altinaski.com'dan yolladığı örnek nispeten daha zarif.

Ben de desil diamod'dan paylaşayım.

Eşiniz yüzük seviyorsa, www.instagram.com bu model gayet şık ve sade. Belki bir göz atarsınız. Ben sorduğumda 1030 lira dediler.

Kolye için de şu olabilir belki? www.instagram.com

Kolaylıklar.
  • chihirovekohaku  (17.12.18 13:27:34 ~ 13:40:01)
Cihihiro..nun verdiği iki örnek de çok güzel bence

  • pastörizesüt  (17.12.18 13:45:45)
@muti canlı/cansız manken üzerinde göremediğim için emin olamıyorum ona.
@pastörizesüt, 0.14 pırlanta ve 0.14 zümrütten oluştuğu için pahalı o :)

  • xmdev  (17.12.18 13:54:11)
@cihihi.. ben daha önce hiç instagram üzerinden alışveriş yapmadım. verdiğin linkteki kolyeyi beğendim fakat sadece görüntü var ve hiçbir detay yok. bu desil'in web sitesi filan var mı?

  • xmdev  (17.12.18 14:00:16)
@xmdev, Eğer İstanbul'daysan kapalı çarşı'daymış yerleri. Ekşi'de de bahsedilmiş. eksisozluk.com

Bu da siteleri; desildiamond.business.site :)
  • chihirovekohaku  (17.12.18 14:04:56 ~ 14:07:18)
Maalesef İstanbul'da değilim.

Eğer fikrim bu akşama kadar değişmezse büyük ihtimalle pastörizenin verdiği linkteki ürünü alıcam :)
www.altinaski.com

Herkese çok teşekkürler.
  • xmdev  (17.12.18 14:22:17)
Selam, eşiniz 55 60 yaşlarındaysa almaya karar verdim dediğiniz kolyeyi almalısınız aksi halde bence çok çirkin ve demode. :(

Swarovski olan yani 1. linkteki çok sevimli ve şık. Hem günlük hem klasik kullanılır.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (17.12.18 14:39:57)
Bence aşağıdaki çok şık, fiyatı da uygun.

www.assospirlanta.com

Bence bu da fena değil. Günlük kullanılabilir.

www.assospirlanta.com
  • snd88  (17.12.18 15:51:37)
kocak 1. link nazenin, ben takardim ama digerlerine dokunmam bile. esinizin zevkini siz biliceksiniz biz ne desek bos.

  • mula  (17.12.18 16:11:46)
Hepsi çok kötü geldi bana:)

İlla biri olacaksa kanat figürlü olan.

Bu sayfaya da bir bakın, daha güzel kolyeler var bence:
www.clovesgold.com

Beğendiklerim:

www.clovesgold.com

  • peggy  (17.12.18 16:19:35)
  • fragile lady  (17.12.18 16:44:42)
@xmdev, Bilgilerini sordum, 14K altın, 0.23 karat G VS 1 Colour (temiz ve beyaz renk) Pırlantalar var. 1425 tl ve 2 yıl garantili, sertifikalı.

www.instagram.com
  • chihirovekohaku  (17.12.18 21:16:14 ~ 21:16:38)