[]

flash kullanimi

2017 MacBook Pro kullaniyorum. sürekli takildigim bi site var ve flash bazlı bir site. ne zaman giriş yapsam flash cpu'yu %200lere kadar kullanıyor.

flashi silsem - siteye giremiyorum.

silmesem cihaz asiri isinip, fan devreye giriyor.

yapabileceğim birşey var mi? flash güncelleme filan alıyor mu sik sik acaba? farklı taraycilarda denedim ama durum devam ediyor.

 
girdiğiniz sitenin flash kodundan kaynaklıdır. macbookda biraz flash sıkıntı. adobe flash ı tamamen kaldırıp (uninstall edip) sadece chrome kurun chrome un kendi içinde flash motoru var belki daha az kaynak harcayarak çalışabilir.


  • mr.goodcat  (14.12.18 21:42:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.