[]

telefon - xiyomi

nasıl, alınır mı, fiyat normal mi?

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com bide bu varmış daha mı iyidir?

 
bu gibi karşılaştırmaları şu sitede yapabilirsin -> www.gsmarena.com

MI A2 LITE diğerine göre daha iyi görünüyor..
  • strobist  (14.12.18 15:49:38) 
aralarındaki en büyük fark yazılım. a2 lite saf android, 5plus miui kullanıyor. bir de 5plus 4k video çekebiliyor. miui kullanan biri olarak ben olsam a2 lite alırdım, en azından saçma sapan reklam falan yok arayüzde. ama donanım olarak 5plus çok az bir farkla daha iyi bir cihaz gibi.


  • signore  (14.12.18 16:14:31) 
A2 lite çok daha iyi


  • Delay Fuze  (14.12.18 18:28:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.