Termos bardak önerisi yapar mısınız?

Selamlar. Amazon’da şu ürüne denk geldim link çalışmazsa diye adını yazıyayım Contigo West Loop Gobelet isotherme 470 ml
www.amazon.fr

Sizce almalı mıyım? Fiyat önemli değil içeceği sıcak tutsun yeter önereceğiniz farklı termoslar varsa amazon linki verirseniz çok sevinirim

marka iyi ama amazon.com'da daha ucuza bulursunuz.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (14.12.18 14:27:26)
contigo kullanıyorum, çok iyi. alabilirsiniz. hatta bu işte en iyilerden marka olarak.

  • veritaslibertas  (14.12.18 14:27:37)
contigo+1

  • datnet  (14.12.18 14:34:28)
Contigo kullanıyorum ben de. Sıcak tutsun demişsin ama süre belirtmemişsin. Bu ürün sabahtan koyduğun içeceği akşama kadar sıcak tutmaz bunu bil ona göre al.

  • Dr_Stat  (14.12.18 14:41:40)
aynı bardağı kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim..

ancaaaaak..

FRANSA amazon'dan alırsan bardak+kargo için 41,5 euro ödeyeceksin..
aynı ürünü USA amazon'dan alırsan bardak+kargo için 18 dolar ödeyeceksin..

buyrun -> www.amazon.com
  • strobist  (14.12.18 14:42:06)
stanley kullanıyorum ben, memnunum.

  • cay koy geliyorum  (14.12.18 14:47:48)
kleen kanteen markasina da bakabilirsin, bir de termoslarda sicaklik ve sogukluk icin hnagi surelerde sabit tuttuguna dair bilgi olur, kendi ihtiyacina gore model marka kararini verebilirsin. zaten contigo, stanley, kleen kanteen bunlarin hepsi bilinen amerikan markalari, yani hepsi sozunun eridir, merak etmeyin sadece ihtiyaciniz belirleyin.

  • mavicorap  (14.12.18 14:51:10)
@dr_stat 3-4 saat sıcak tutsa yeter.
@strost çok teşekkürler hemen bakıyorum. Fransa sitesinde neden çok pahalı ya saçma değil mi?:/

  • Boris  (14.12.18 14:54:31)
bende bi soru sorsam :)

şu ikiliyi alsam kargo gelir mi sizce gümrüğe takılır mıyım?

www.amazon.com
  • sarlatan  (14.12.18 16:00:10)
gümrüğe takılmazsınız. amazon gümrük vergisini vs hesaplayıp sizden tahsil edip öyle gönderiyor zaten.
ödeme ekranına geldiğinizde ödemeniz gereken vergi varsa onu gösteriyor.

  • veritaslibertas  (14.12.18 16:07:41 ~ 16:08:42)
bütçeniz varsa stanley ve thermos varken başka markalara bakmayın derim ama ucuz diye tercih ediyorsanız siz bilirsiniz.
www.amazon.com

  • argent dawn  (14.12.18 16:25:45)
@sarlatan

farkettin mi bilmiyorum ama verdiğin inkteki ikili ürünün kenarında "USED" yazıyor..
bu nedenle fiyatı diğer ikililere göre daha düşük tutulmuş haberin olsun..
  • strobist  (14.12.18 17:24:37)