piyasada mp3 çalar kalmamış

bir çocuğa hediye olarak alacağım ama mp3 çalar bulamıyorum. her yerde çin malı, şarj tutmayan mp3 çalar satılıyor. yorumlarda bozuk gelme oranı da çok yüksek.

nerden bulabilirim bir tık da olsa kalite bir şey? ya da çocuk ne ile müzik dinleyebilir?

bilinen marka bir şey alın öyleyse? sony gibi.

edit: bu arada bence de sandisk sansa clip alın ama bulmak biraz zor artık.
  • veritaslibertas  (13.12.18 20:44:19 ~ 14.12.18 08:35:16)
amazon'a bakabilirsiniz ya da denildiği gibi sony'nin modellerine bakın.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (13.12.18 21:10:04)
32gb lik microsoft zune hd var elimde, kutusu ve bilimum ekipmanı ile tertemiz. Düşünürsen yesillendir.

  • vampir akrep  (13.12.18 21:11:34)
İkinci el bi telefon? Eskilerin güzellerinden bi samsung s3 ya da o ayarda bişey? uçak modunda duruversin.

Ya da ikinci el apple ipod touch'lar eski jenerasyonlar görece ucuz.

~Felaket haklısınız bu arada bi arkadaşıma ekran görüntüsü attım, sürekli konuştuğumuz bir şey bu, eskiden acaip güzel müzikçalarlar vardı, şu an ya dehşet highend ürünler var deli parası ya da 1 dolara düdük makarnası sd karttan mp3 okuyan rezil çin malları var.
  • hedep  (13.12.18 21:39:55 ~ 21:40:46)
Sandisk'in guzel mp3 calarlari vardi.

  • fortisvita  (13.12.18 21:47:22)
sony var, philips var.

öte yandan bir süre sonra mp3 player bulamayacak olma ihtimali canımı sıkıyor.
yeter miktarda alıp stok yapasım geliyor. spotifydi telefondu hiç sevmediğim iş.
  • tabudeviren  (13.12.18 21:49:10)
Sandisk Sansa Clip+ kullanıyorum, çok memnunum.

  • shangrilla  (13.12.18 23:50:16)
İpod shuffle'lar hala satılıyor diye biliyorum.

  • diyanet takvimi  (14.12.18 01:15:38)
Sandisk Sansa Clip+ +1

  • killerbee  (14.12.18 02:39:34)