kıbrısta telefon hattı kullanımı hakkında ?

arkadaşlar haftasonu kıbrısa gideceğim.

orada sanırım gsm operatörlerimizi kullanamayacağız ?

ne yapmak gerek?

cuma, c.tesi ve pazar orada kalacağım.

hattım vodafone, orada ne mobil veri ne de konuşma yapamaz mıyım ben şimdi mevcut paketimle ?

cevaplarsanız çok sevinirim.

edit: arkadaşlar vodafone yanımda uygulamasından yurt dışına kullanımı açık hale getirirsem mevcut paketimi kullanabilir miyim? ekstra ücretlendirme mi yapılır?

yani mevcut paketimi orada devam ettirmek için ne yapmak gerek ?

  • apdulera  (13.12.18 10:57:38)
Kıbrısa gitmeden önce yurt dışı kullanıma açarsan türkiye hattını kullanabilirsin ama internetini kullanmamanı tavsiye ederim standart pakette anında biter cepten yemeye başlarsın, gsm operatörlerinin yurt dışı paletleri var onlardan satın alabilirsin.

  • solo  (13.12.18 11:59:29)
sadece yurtdışına açarak mevcut paketinle yapamazsın. dakika ücreti ya da internet için byte/mbyte ücreti neyse onu yansıtırlar ek olarak faturana.

red tariflerinden birindeysen günde, 24,90'a; normal faturalıdaysan 27,90'a pasaport diye bir şey tanımlatıyorsun. mevcut paketinle bu şekilde kullanıyonuz.

ya da otelin wifi'sinden girip whatsapp üzerinden iletişmeye çalışacaksınız. ancak kıbrıs 'ta wifi biraz sıkıntılı.
  • jugador  (13.12.18 14:35:47)