[]

Aleyna Tilki'yi beğeniyor musunuz?

ses olarak
kadın olarak

bence sesi fena değil, fizik de iyi.

 
Kadın gibi gelmiyo bana. Çocuksu. Zaten 18 yaşında. Bazı hatunlar 18’indeyken bile olgun görünüyo ama bu öyle değil. Bi 5-6 senesi var beğenenilmem için.

Şarkıcılığı daha iyi. Oturup aleyna tilki dinlemesem de şarkılarını bi yerde duyduğumda hiç fena olmadığını düşünüyorum. Ama içi boş tabii. Daha ziyade güzellğiyle falan popüler oluyo. Arkasında emrah karaduman var. Geleceğin demet akalını olur en fazla.

Bu kız için emrah karadumanı bıçaklayacak kadar gözü dönebilen abazan kekolar olduğu sürece iyi ekmek yer. Allah çarşısına göre pzar versin.
 • Delay Fuze  (06.12.18 21:54:25) 
cocuk kategorisinde degerlendiriyorum. kendi kategorisinde iyi is cikariyor. o sen olsan bahri sarkisi guzeldi.


 • Leonardo~Da~Vinci  (06.12.18 22:00:50 ~ 22:19:07) 
Ses olarak fena değil ancak kadın olarak bana da çocuksu geliyor :)


 • simderun  (06.12.18 22:22:30) 
Ses iyi dinlemek zevk veriyor. Diger açıdan pek de beğenmiyorum çekici de gelmiyor.


 • scorpion37  (06.12.18 22:36:57) 
iki açıdan da sevmiyorum. sevenlerini de hiç sevmiyorum.


 • nothing in my way  (06.12.18 23:03:16) 
Sesi güzel. Fiziksel olarak da güzel. Öyle muazzam kültürlü ve oturaklı biri olmayabilir ama o yaşlarda biz nasıldık onu da düşünmek gerekiyor. Paranın getirdiği özgürlükle birlikte sürekli yurt dışına çıkma imkânı da buluyor. Yani aslında muazzam kültürlü demesek de yaşıtlarının birçoğundan daha çok gezdiği için daha kültürlü olduğu kesin. Bir de zeki bir kız olduğu kesin, zira nice sesler var da hiç gün yüzüne çıkamıyorlar. Bu kız ise başarılı olmayı ve kısa sürede en tepelere çıkmayı başardı. Bunu şans faktörüyle açıklamak isteyenler de olur elbette ama ben şansa pek inanmam.

Nefret edenlerin çoğunun kendisini kıskandığını düşünüyorum. Birçok örnekte olduğu gibi Aleyna Tilki'de de böyle. Tabii sorsan hiçbiri kabul etmez.
 • hitokiri kenshin  (06.12.18 23:17:09) 
her anlamda hayır


 • p133mmx  (06.12.18 23:34:00) 
türkçe poptan nefret eden biri olarak tek dinlediğim türkçe pop şarkıcısı. Spotify'da 2018'de en çok dinlediğim 4. şarkıcıymış aynı zamanda, bi ara yalnız çiçek'i baya loopa almıştım o yüzden sanırım sdhssdh

ikinci soru içinse yaşım kendisinden çok büyük olmadığı için çok çocuksu gelmiyor bana, güzel kız yani :D bu arada yarı hemşeriyiz sanırım, anne tarafı Oflu diye biliyorum babası Konyalı ve bu kombinasyon Türkiye'nin en tehlikeli kombini olabilecekken gördüğüm kadarıyla yobaz olmayan, mantıklı sayılabilecek biri.
 • nundu  (06.12.18 23:42:20 ~ 07.12.18 01:31:22) 
kadın olarak çekici bulmuyorum. yani çirkin değil ama kadın olarak göremiyorum. böyle çocuk ile simülasyon arası bir şey gibi geliyor.

ses olarak sesi iyi. ama efekt manyağı şarkılarındaki inanılmaz yapaylığı sevmiyorum. sen olsan bari başarılı bir pop parçasıydı.
 • dilemma of subscribtionability  (07.12.18 02:21:21) 
yoo...

ama malum soruyu sorarsan
(bkz: gol yemem ama sörf tabii ki yerim)
 • anon1m  (07.12.18 02:26:39) 
ses için bi yorumum yok. ne rahatsız ediyor ne de olumlu etkiliyor.
fizik olarak da normal. yani pop piyasasındaki kadınların çoğu gibi. iyi bi fiziği var.
yüzü rahatsız edici geliyor bana. bi solukluk, donukluk var. gözlerinde bi ölü balık mı desem gamsız kurbağa mı desem bi gariplik var
 • barankovan  (07.12.18 09:09:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.