Sahibinden.com sorusu

Örneğin bir araba ilani koyduk 1 ay ücretsiz şekilde yayında kaldı ancak alıcı çıkmadı ve ilan yayindan kaldırıldı.
İlan kaldirildiktan sonra Tekrar aynı araç icin yeni bir ilan acabilir miyiz?

Kurallarda şu var:

sahibinden.com’da bir araca / ürüne ait sadece bir ilan verilebilir.

Girilen bir ilanın aynısı, ilk girilen ilan silinerek sisteme yeniden girilemez. Bir ilanın silinip sisteme tekrar girilmesi vb. nitelikteki faaliyetleri gerçekleştiren üyelerin ilgili ilanları silinebilir, üyelikleri dondurulabilir ve/veya üyelikleri iptal edilebilir.

Ben bundan şunu anladım surekli ustte kalması için silip silip yayinlamak yasak ama alici cikmazsa tekrar ilana koymak da yasak gibi bir durum da cikiyor gibi var mi tecrübesi olan?

ilan süresi dolduktan sonra otomatik yeniden yayınlanıyor zaten

  • cay koy geliyorum  (04.12.18 12:14:29)
Yardım kisminda soyle bir ibare de var
Bireysel İlan Kampanyası Ücretsiz Aylık Limiti:Vasıta (Aşağıdaki Vasıta kategorileri hariç) 1

Yani ayda 1 adet ücretsiz ilan verebiliyorum mu demek?
  • basond  (04.12.18 12:15:59)
Yeni ilan veremezsiniz, para isterler. Ama eski ilan sürekli yayında kalıp tarihinden dolayı gerilerde kalabilir.

Ayda bir ücretsiz ilan hakkı otomobillerde yoktu, parantez içini okuyun.
  • John Bloor  (04.12.18 12:27:41)
aynı ilanı tekrar yayınla diyerek devam edebiliyorsunuz. silerseniz yeni ilan olarak geliyor.ücretliye dönüyor.

  • rhan  (04.12.18 13:16:53)
bu arada net bilgi olsun diye yazayım aynı ilanı ücretsiz YAYINLANMIYOR para istiyorlar. Şimdi öğrendim bende ilanım üzerinden.

  • basond  (04.12.18 15:49:17)
vay çakallar, demek onu da yapmışlar.
farklı mail ile giriş yapınca yeni açıyor, ordan yürüyün.

  • rhan  (04.12.18 17:30:02)