Ssd önerisi

Çok karışık terimler var, işin içinden çıkamadım. anlayan birinden tavsiye istiyorum. şimdiden teşekkür ederim.

120 gb ve uygun fiyatlılar arasından hangisini tercih etmeliyim? bütçem olmadığı için samsung'a yönelemiyorum ne yazık ki pahalıya geliyor.

edit: 4k değeri diye bir şey var, iops var. bunlar aynı şeyler mi onu da anlayamadım. 4k değeri mi daha önemli yoksa iops mu?

ayrıca belirteyim, eski bir bilgisayarda sadece günlük kullanım ve league of legends oynamak için kullanacağım.

madem samsung olmuyor

www.hepsiburada.com

bas geç daha fazla düşünmeye gerek yok.

samsung 960 evo 500 gb ve sandisk plus 480gb kullanıyorum. sandisk'i yoğun kullanmıyorum ama sorunsuz çalışıyor
  • washe  (02.12.18 12:09:05)
Kingston v300'den uzak dur. Yukarıdaki öneri ideal bas geç fazla düşünecek bir şey yok.

  • bos gezenin bos ustasi  (02.12.18 12:17:14)
samsung'un kaliteli olduğunu görüyorum/okuyorum fakat bana göre pahalı :(

james donkey diye bir markayı da övüyorlar samsung'un disklerindeki teknolojiyi mi kullanıyormuş ne? bir bilginiz var mı? o da kafamı karıştırıyor şu an ve fiyatı da iyi. teknik özelliklerinden anlamıyorum diye kıyaslama yapamıyorum.
şu: www.incehesap.com
  • fosmodern  (02.12.18 12:35:05)
önceki ssd'im corsair'di sonradan samsunga geçtim. corsairi 5 6 sene kullandım. bir sıkıntı çıkarmadı. corsairi tavsiye edebilirim.

not: değiştirme nedenim daha fazla hafıza kapasitesi istemem.
  • false pretension  (02.12.18 13:55:37 ~ 13:57:14)