eve gelir gelmez uyuma sorunsalı

Selam herkese,
1-2 haftadır işten eve gelir gelmez üstümü bile çıkartmadan salonda tv karşısında uzanıp uyuyup kalıyorum ve 22:00 gibi uyanıyorum haliyle yapmam gereken hiç bir şeyi yapamıyorum. Gece kaçta yattığım hiç fark etmiyor. 10'da da yatsam aynı 1'de de yatsam aynı. Pharmaton falan kullanayım dedim ama iştah açtığı için ona da pek sıcak bakmıyorum. Öneriniz var mı?

tv karşısına oturmayın :) herkesin uykusu gelir işten gelip tvye kilitlenirse.

  • hmpf  (30.11.18 10:38:19)
Tv karşısında oturmam 8 saniye falan sürüyor hemen uyuyabilen bi insan olduğum için. aslında bi battaniye var çok sıcak tutuyor galiba o uykumu getiriyor ya tam bilmiyorum şu an bile tek istediğim şey eve gidip uyumak.

  • matilda  (30.11.18 10:41:43)
Yapmak istediklerinizden kaciyor olabilirsiniz.
Hem dediginiz gibi vitamin almadan bir degerlerinize baktirin, gercekten bir seyler eksik olabilir.
Ama sonrasinda da eve gidince yapacaklarinizi kolaydan zora siralayin ve eve gidip ilkinden baslayin. Tv saatini daha gec bir saate koyun programda. Oldugu kadar.
  • red g  (30.11.18 10:58:05)
Bunun tek çözümünü kesinlikle koltuğa oturmadan yapılacak işleri yapmak olarak buldum. Çok yorgunsanız sandalyede nefeslenin ve yapılacak işlere saldırın. Hakikaten kalkılmıyor koltuktan, hele kış vakti.

  • whoosie  (30.11.18 11:23:25)
İşleri bitirmeden oturmamak +1

  • auroraaurora  (30.11.18 11:35:29)
tek değilmişim çok sevindim <3

  • matilda  (30.11.18 13:19:36)
Şeker olabilir, demir eksikliği ya da b12 vitamin eksikliği olabilir.

  • komando kani var bende  (30.11.18 15:09:28)