iPhone Xr versus iPhone Xs

Romalılar,

Umarım hayatta bütün ikilemlerimiz, bütün tercihlerimiz böyle olur. Şimdi bu ikisinden hangisini seçersiniz? Ve neden?

Esen kalın.

Bu versusu yapabilecek insanlarla aynı ortamda bulunduğum için mutluyum. Sözü size veriyorum.

(Ayfon sekizspor)
  • Tears of Devil  (29.11.18 10:34:53)
param varsa xs, yoksa iphone x'i seçerim. xr'ın ekranı x'ten daha kötü (lcd vs oled), garip bir ara model olarak kaldı niyeyse.

  • roket adam  (29.11.18 10:35:43)
bence f/p açısından xr çok önde yeni x'lara göre. ekranı lcd bile olsa gayet başarılı, tek kamera olmasına rağmen portre modu gayet başarılı. fiyatlar uçuk olacak xs ve xs max'de. x zaten bir önceki nesil, hatta neslinin ilk telefonu; apple da öldürdü zaten, satıştan komple kaldıracaktı ama biraz daha uzattı. xr türkiye şartları için en mantıklı seçenek görünüyor şu anda. tabii resmi fiyatları da bir görmek lazım ama xs ile arasına az fark koymazlar burada.

bi de bu inceleme iyi bir fikir verir.

www.youtube.com

EDIT:
peşin fiyatlar açıklanmış turkcell'de, bu farka xr diyorum tekrardan. iphone x bile 1100 tl daha pahalı.
XR 64 GB : 7.400 TL
XR 128 GB : 7.800 TL
XR 256 GB : 8.700 TL

XS 64 GB : 9.900 TL
XS 256 GB : 11.200 TL
XS 512 GB : 13.100 TL

XS MAX 64 GB : 10.800 TL
XS MAX 256 GB : 12.100 TL
XS MAX 512 GB : 14.000 TL

iphone x 64 gb: 8.500 TL
  • Bruce  (29.11.18 10:41:02 ~ 16:10:37)
xs max'i da ortama katarak;

param varsa düşünmeden xs max.

bu ikisi arasında kalırsam xr alırdım. ama hali hazırda iphone x'im varken; xr mı xs arasında kalırsam xr almam. x'ten xr'a geçiş bi nevi sınıf düşürmek.

xs, xs max ve xr arasında en iyi pil ömrünün de xr'da olduğunu söyleyim.
  • washe  (29.11.18 11:14:48)
babilcim ben iphone xr secerdim.

param olsa, ki inanki yok, iphone xs max almazdim. telefon bilincaltima soyle islenmis: (git: eksiup.com)

xr daha mantikli. isimi goruyor ve yeni ve daha uygun fiyatli ve de kaliteli. bir telefona fazla para gomme taraftari degilim. bos yatirim.

edit: xr bile 5 yil sonra alabilcegim sanirim. o zamana fiyatlar duser herhalde.
  • Harry Potter  (29.11.18 12:42:26 ~ 19:24:30)
Xr vakti zamaninin c serisi gibi geliyor bana da, isinamadim.

  • nickfury  (29.11.18 14:36:10)
xs'im var memnunum velle. (512spor)

  • disq  (29.11.18 17:00:12)