[]

dişçiler bi bakabilir mi ? (diş köprüsünün çıkması)

Saygıdeğer hazirun,

yaklaşık 10 yıl önce takılan 4'lü diş köprüm dün itibariyle elimde kaldı. tekrar takılıyordur takılmasına da köprüyü elime alıp direk gitsem o an halledebiliyorlar mı yoksa eski yabışkanı temizle, dişlerde kalan kısmı temizle vs derken iş uzuyor mu ? ona göre izin-randevu şeysini ayarlamam lazım.

durduk yere iş çıktı yav :/

 
en iyi ihtimal , aynı köprü direkt yapıştırılır. onun da yapışkanı temizlenip hemen takılır. ve toplam işlem maksimum 30 dk sürer.


en kötü ihtimal yenisi yapılır.

diğer ihtimaller çok değişken.
  • bir ileti paylastim  (28.11.18 14:41:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.