[]

Kutu birayı yandan içmek

Bunun espirisi nedir. Videolarda görüyorum da yandan patlatıp içiyolar. neden kapağından değil de yandan içiyolar. fondip yaparken havasını alsın diye olabilir ama neden yandan :/
 
mal mal işler. çok çılgınız birayı bile deliğinden içmiyoruz mesajı vermek için. hiçbir anlamı yok aslında. şapkayı yan takmak gibi.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (21.11.18 16:25:49) 
iki delik olunca kafaya nefessiz dikebiliyorlar o yüzden diye düşünüyorum. su şişesine ağzınızı dayayıp içtiğinizde şişe büzüşür mesela, o olmasın diye.


  • veritaslibertas  (21.11.18 16:30:14) 
Bunu çalıştığım şirkette alkol konusunda bir hayli deneyimli arkadaşım da yapıyordu üstünden açıp içince üstteki havadan dolayı alkolün etkisi daha az hissediliyor alttan ya da yandan açılan bir delikle içersen daha sert olur bira çarpar demişti denemişliğim var cidden çarpıyor belki de psikolojiktir bilemiyorum. Bu arada bir ara fıçı biralar vardı efesin musluğu vardı dibe yakın yerde hava üstte kaldığı için o da normal biralara göre biraz daha sert geliyordu senki.

Buldum şu : store.donanimhaber.com
  • solo  (21.11.18 16:58:33 ~ 17:00:36) 
Sertlik değil de rahatça fondip yapabilmek için. Etrafı batirmadan fondip yapmak istiyorsanız içine genişçe bir pipet koyup da fondip yapabilirsiniz. Tamamen hava akışı ile alakalı.


  • stereoseyfi  (21.11.18 20:45:40) 
shotgun diyorlar bu yönteme. ben mesela biradan arka arkaya iki yudum alamayan bir insanım, ama shotgun yaparak bir kutu birayı saniyeler içinde içebiliyorum, haliyle kafayı da çok güzel yapıyor.


  • diyarbakir karpuzu  (21.11.18 20:46:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.