Kendinizi müziğe kaptırıp

saçma sapan danslar, hareketler yapıyor musunuz? Elimi, kolumu, bacaklarımı sallıyor, enstrüman ritmlerini taklit ediyorum kendimce; bateri, keman, bağlama, gitarı çalıyormuş gibi yapıyorum. Ben çok zevk alıyorum ama anam babam deli, manyak diyor shdhd. Sizde var mı böyle şeyler?

sarhoşken evet, ayıkken hayır.

  • elorelia  (16.11.18 17:12:51)
Müzik yoksa da kendim söyleyip yapıyorum

  • pastörizesüt  (16.11.18 17:14:32)
  • freebird5406_2  (16.11.18 17:19:18 ~ 17:23:01)
evde yalnızken evet yapıyorum. gereksiz sesler, hareketler filan.. söylemenize gerek yok, normal olmadığımı biliyorum :)

  • silah taciri  (16.11.18 17:20:54)
yaş ilerledikçe hepsi geçiyor ve normale dönüyorsun merak etme :)

  • strobist  (16.11.18 17:25:48)
Yalnızken evet.

  • kablelvuku  (16.11.18 17:29:00)
Rap dinlediğimde ayağa kalkıp dans ediyorum ben. Tek yapabildiğim dans bu:

www.youtube.com
  • eazy  (16.11.18 17:29:05)
Her daim evet. Nerede olduğum fark etmez. Metrobüste de yapıyorum bunu. Tabii metrobüste bu kadar keskin yapmıyorum. Ne bileyim sadece parmaklarımı hareket ettiriyorum falan.

Bence bunu yapmıyor olmak normal değil. Müzik yahu bu. O hayali enstrümanı çalacaksın yani.
  • windowsguvenlikduvari  (16.11.18 17:31:14)
Her ortamda yapıyorum. Evde, otobüste, metroda vs. Hatta hastane içinde derse giderken bile müzik dinliyosam gaza gelmiş sekilde elimle air guitar çalip ritme gore havali havali yuruyerek gidiyorum. Bi gün bi hocam görüp azarliycak kesin :(

Metroda falan mesela ayakta tutunurken tutunduğum demirde gitar caliyomuş gibi falan yapiyorum, şarkiyi agzimi oynatarak söylüyorum. Arada bateri caliyo gibi yapiyorum. Eğleniyorum yani müzik dinlerken
  • nundu  (16.11.18 18:09:17)
ben nadir kaptırırım müziğe kendimi, ama kardeşim senin bir tık üstün. evde sürekli -saat isterse 12 olsun- oyun havası açıp oynuyor biz de manyak diyoruz. ama işin şakası hayat dolu, enerjik bir insan.

  • damla sakızlı dondurma  (16.11.18 18:15:38)
EVET. ve sokakta çalanlara dikkat ediyorum. yani çok sevdiklerimi, çok hareket verenleri açık alanda dinlemiyorum. çalıyormuş gibi değil, ben dans ediyorum istemsizce. popo oynamalı filan. bu mutsuz çirkin insanlar arasında tehlikeli hareketler. bi de keyifle gülüyosan ohooo. keyiften cinayete ışık hızı >:(

  • neynep  (16.11.18 18:23:15 ~ 18:25:46)
Ben ellerimle çok hoş figürler sergiliyorum hareketli müziklerde. Adnan oktar gibi değil ama...

  • for day to break  (16.11.18 20:07:28)
Var :)

  • simderun  (16.11.18 21:51:13)
tabii.
genelde yalnızken yapıyorum.
bazen de benzer müizk zevkine sahip olduğumuz arkadaşlarla.
  • pangea  (16.11.18 22:00:59)
Ben de yalnızken yapanlardanım. Hatta bir kaç kere kafa sallarken omzumu incittim. Ama konserlerde -eğer kafam çok çok iyi değilse- yeni kesilmiş kütük gibi bir köşede dikiliyorum :)

  • bruce mclaren  (16.11.18 22:02:55)
ortamina gore degisiyor. mesela, yalniz iken evet. ancak elimi kolumu ve bacaklarimi sallamaya useniyorum tabii. basimi ust vucut bolgemi muzuigin akisina birakiyorum.

arkadaslar ile odadayken dans seanslari duzenliyoruz.

yabancilarin oldugu ortamda muzik dinlerken, ortamda iskandinavlar gibi duruyorum.
  • Leonardo~Da~Vinci  (16.11.18 22:16:42)