Kaliteli şemsiye nerden bulunur?

Favori şemsiyemi şu an şehir dışında olan bir arkadaşımın arabasında unuttuğum için acilen şemsiye almam lazım. Birkaç kullanımda rüzgardan her tarafı dağılmayacak kaliteli ve mümkünse sırt çantasına falan sığacak ufak tefek bir şemsiyeyi nerden bulabilirim?

Eve çok yakın Rossmann, Gratis vs var ama oralarda satılıp satılmadığından ya da satılanların kalitesinden emin olamadığımdan sizlere sorayım dedim. Daha iyi bir yer varsa eve giderken avm'ye uğrayıp alabilirim.

Rossmann kesinlikle

  • kablelvuku  (14.11.18 16:55:05)
Geçen sene övdüler diye rossman aldım, 2 ay dayanmadı. Ucuz evet ama sezonluk şemsiye.

Ben fare kullandım, çok memnundum ama kaliteli şemsiyelerin kaderini paylaştı; unuttum bir yerde.
Küçükleri var, ben montumun cebine koyuyordum mesela. Otomatiği de iyi, malzeme kalitesi de.
  • Bruce  (14.11.18 17:22:51)
fare adlı markayı övüyorlar.

  • veritaslibertas  (14.11.18 17:28:13)
tchibo'dakiler baya kaliteli

  • sanquis  (14.11.18 17:36:57)
Samsonite demeye geldim..

  • grobet  (14.11.18 17:50:21)
Birini 2002'de, diğerini 2006'da aldığım iki Celal Birsen şemsiyeyi hala kullanıyorum. 2006'da aldığım baston şemsiyenin ucunu kaldırım taşında kırdım ve insan gibi kurutmadığım için üstünde pas lekeleri oluştu ama canavar gibi. Tabii hala Celal Birsen var mı, varsa kalitesi aynı mıdır bilemiyorum.

edit: Batmış ya Celal Birsen... Hüzünlendim durduk yere...
  • wish i could find a way to disappear  (14.11.18 18:01:38 ~ 18:04:05)
samsonite falan almayın yahu, dünyanın parası.

şu mantığı anlamıyorum. "ötekiler dandik, bu pahalı ama kaliteli, ucuz mal alacak adar zengin değilim vsvs"

rossmann'da şemsiye 25 lira, samsonite 250 lira. sezonluk ve dandik olsun, aynı paraya 10 tane şemsiye alır, çatır çatır kullanırsın. bozuldukça at yenisini kullan. 10 sene idare eder. eminim ki 250 lira verilmiş samsonite şemsiye o kadar götürmez.

ha etiket diyorsanız o sizin bileceğiniz iş.

rossmann diyorum. al kullan, bozulunca at çöpe yenisini al. daha ekonomik ve uzun ömürlü olur.
  • kibritsuyu  (14.11.18 18:30:39)
Mango’ya da bakabilirsiniz.

  • sacrilegious  (14.11.18 19:13:50)
Fare demeye geldim

  • westblack  (14.11.18 19:56:51)
ben 10 yıl önce tbox almıştım hala sağlam ama sürekli de kullanmadım şemsiye kullanmayı pek sevmem.

  • hıkmıkzık  (15.11.18 00:10:03)
beşiktaş'ta şemsiye satan bir dükkan var. (2 yıldır uğramadım ama duruyordur herhalde)
Çok çeşit, renk, kalite ve fiyatta.

Şemsiyeni ciddiye alıyorsan uğra derim,
foursquare.com
  • michael_knight  (15.11.18 00:25:31)