Bir kadının dibine kadar girmesi

Ben mi yanlış anlıyorum hatta öyle olduğu zaman kaçar gibi yaparım. 2'li sohbet dışında genellikle rastlıyorum, biraz kalabalık olunca bazen yavaş yavaş dibime giriyorlar koluma veya vücuduma değdirinceye kadar malum yerlerini durmuyor bu hanım arkadaşlar. Özellikle hanım suserlere soruyorum, isteyerek mi oluyor bu yoksa bilinçsiz bir şekilde mi? Objektif olun lütfen :)

saygısızlık

  • acetaminophen  (13.11.18 15:53:20)
Şerefsizlik

  • zxcd  (13.11.18 15:54:06)
Gerçekten bazen masaya, duvara kadar püskürtüldüğüm oluyor tabiri caizse.

  • sack jparrow  (13.11.18 15:55:49)
Apaçık ahlaksızlık

  • veritaslibertas  (13.11.18 16:00:18)
hani marjinal bizdik aw

  • Tears of Devil  (13.11.18 16:02:50)
Taciz ve sapıklı.

  • stavro  (13.11.18 16:02:52)
selamlar, yurtta yabancı bir arkadaşım var.
konuyu ona ilettim.
"disrespectful" dedi.
  • güneyli çocuk  (13.11.18 16:14:31)
Öncelikle eksisozluk.com

kişisel verileri koruma kanunu göre suç.
  • xdenizx  (13.11.18 16:23:48)
Kadin erkek ayrimi yapmadan bu ulkede kisisel alan kavrami pek siklenmiyor, sürekli insanlardan mesafe almak zorunda kaliyor insan. İsin icinde flortengiz(!) bir durum yoksa o ablalar da ayni altkulturun parcasi olmali.

  • red g  (13.11.18 16:24:26)
@xdenizx: buyurunuz efenim aradığınız şey buydu sanırım;
(bkz: düşüyor mu böyle)

+1'im ile katılıyorum.
  • not sure if serious  (13.11.18 16:26:01 ~ 16:32:17)
bilinçsizce olduğu varsayımıyla hareket etmek en sağlıklı olanı. kız arkadaşımın yanındayken bunu yapan 2 örnek vardı. insan yanlış anlamamak için biraz kendini zorlamak zorunda kalsa da mesafeyi elden geldiğince korumak arıza çıkmasını önlüyor.

bekarsan karşı tarafın niyetini anlamak için olayın devamlılığına ve diğer verilere bakmak gerekir.
  • zgrydn  (13.11.18 16:42:27)
ooo yakın temas,kaçırma :)
şaka bir yana,konuşulan konuya ve sana nasıl baktığı ile ilgili çok değişkenlik gösterebilecek bir durum :)
yürü be jparrow :)
  • red hot chili  (13.11.18 16:52:27)
Kadın erkek diye ayırmayalım. Bazı insanlar kişisel alanlarını hiç koruyamıyor.

  • kedimbitmis  (13.11.18 16:56:47)
ne şanslı erkekler var ya.

  • datnet  (13.11.18 17:17:29)
Yahu gerçekten düşme müşme işiyle alakam yok olayın seyri bugün değişti. Hiç hastalıklı bir husus aklıma gelmemişti doğal karşılıyordum. Bugün kafam karıştı oldukça. Düşmüyor kardeşim yani bak yok öyle bişey:))

  • sack jparrow  (13.11.18 22:15:56)
Seni gay olarak gorup kendilerine yakin gorerek samimi davraniyor olabikirler. Hatta buyuk ihtimalle budur. Bir kisi degil cunku herkes demissin. Biraz feminen davraniyor olabilir misin?

  • karlmarx  (15.11.18 11:00:04)
Bu coğrafyadaki insanların kişisel alan kavramı yok +1 Kadınlar da giriyor insanın dibine kadar erkekler de.

  • i m cool with that  (15.11.18 11:42:05)