Hoparlörden canlı konser dinlemekle YouTube'da kaydı açmak arasındaki fark?

Arada bir fark görmediğim hatta "youtube + kulaklıkla" daha kaliteli ses aldığım için artık konserde hoparlör kullanılıyorsa gitmiyorum, mantıklı değil mi?

Mesela Ludevico konserine sırf bu hoparlör kullanımı sebebi ile gitmekten vazgeçtim, fazıl say konser'ine gidip pişman oldum. Açık hava konserleri zaten müzik, ses kalitesi açısından çöp. Barlarda konser veren şeylere hiç girmiyorum.

İnsanlarla beraber müzik dinlemek hoş bir duygu.

  • amortisman  (10.11.18 16:24:34)
Konserlere eargasm için gidiyorsanız haklısınız. Böyle şeyler çok nadir oluyor. Ancak konserlerin amacı biraz daha farklı: sosyal aktivite.

  • fermiparadoksu  (10.11.18 16:25:20 ~ 16:25:52)
"- sevişelim mi?
- olur."

Kızlar bu kadar basit canlılar olsaydı bir sürü sektör biterdi.
  • nickini degistiren yazar  (10.11.18 18:55:10)
belli ki hiç stadyum konserine gitmemişsin, ya da sahne şovu muhteşem olan rammstein gibi grupların canlı performansını çıplak gözle izlememişsin.

çok afedersin ama bahsettiğim şeyi yaşamış insanlarla birlikte söylediğin şeye gülüyoruz.

32 yaşındayım, 20'den fazla konsere gitmişimdir, en kötüleri kapalı alanlarda olanlardı. konser dediğin stadyum gibi açık alanlarda olmalı. kapalı alanlarda ses bombok oluyor çünkü. ha ses kalitesi olarak; stereo vs gibi efektlerden bahsediyorsan ben sileyim direkt bu yazdıklarımı.

ek olarak, youtube'dan müzik dinlemem ve sennheiser pxc 550 ile müzik dinliyorum.
  • washe  (10.11.18 19:03:18 ~ 19:04:03)
şunu bırakıyorum.
www.youtube.com

  • neverlose  (10.11.18 21:18:27)