[]

ÖUİKÇŞ Başlığı'na Yazılanlar

Merhaba sevgili kullanıcılar. Sözlükteki "Öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler" başlığını takip ediyor musunuz? Ben kısa süre önce takipten çıktım. Aynı bilgilerin defalarca yazıldığına tanık olduktan sonra yani. Sizce neden böyle yapıyorlar? Cevaplarınız için teşekkürler.
 
aynı bilgiyi verenlerin ucurulmamasından kaynaklı.


  • liberal  (24.10.18 17:12:55) 
Aynı bilgiyi bilen birden fazla insan olduğu için? Çok normal değil mi, sayfalarca girdi var nasıl bulsun insanlar kendi yazmak istedikleri bilginin yazılıp yazılmadığını.


  • veritaslibertas  (24.10.18 17:40:08) 
@veritaslibertas
Sözlükte "başlık içinde ara" seçeneği var. Aynı bilginin daha önce yazılıp yazılmadığını bu seçenek aracılığıyla kontrol edebilirler.

  • simderun  (24.10.18 17:48:50) 
Eskiden takip ediyordum ama artık çöp e söndü. mesela az kişinin bildiği web siteleri başlığında da bir çok kişi Google yazıyor


  • gazozailacatmauzmani  (24.10.18 18:25:56) 
DÖYZB’nin gidişi


  • Lim5  (24.10.18 20:11:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.